• Ogłoszenie:

Resetujący się laptop przy 'automatycznej naprawie'. win 8,

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Resetujący się laptop przy 'automatycznej naprawie'. win 8,

Postprzez guma 04 Wrz 2014, 11:43

reklama
Witam!

Mam spory problem z laptopem, wczoraj rano wstaje, odpalam go no i wyskoczyła mi grafika pt. "komputer nie może zostać uruchomiony, następuje przywracanie systemu (zdarzało się już), jednak przywracanie systemu najwyraźniej nie wykonało się poprawnie przez co mój komputer nie uruchamia się tylko w kółko mam coś takiego:
https://www.youtube.com/watch?v=dIusTAp_Be4&feature=youtu.be


Za pomocą "F10" mogę wejść do BIOSa, z tego co doczytałem wejście w "Tryb Awaryjny" w Win8 jest jakieś strasznie pogmatwane, bo Windows niby sie za szybko uruchamia i dlatego mi sie to nie udaję (masakruje przycisk F8 przy uruchamianiu, a już nawet podczas blue screena i nic, ale dziwi mnie fakt ze skoro udaje mi sie zdazyc odpalić BIOSA to powinnienem zdazyc też ten awaryjny)

Błąd z blue screena: driver_irql_less_or_equal
*w nawiasie chyba: "IaStorA.sys "

Czasami pojawia sie pod logiem HP "Please wait" czasami "Uruchamianie Automatycznej Naprawy" czy cos w tym stylu (laptop przywiozony byl z USA i windows zostal spolszczony pewnie dlatego wariuje z tym ;]
Pewnie udało by się to wszystko naprawić formatem ale wiadomo- nie tędy droga. Any Ideas?
Laptop to HP Envy 4 Sleekbook

EDIT: Shift+F8 trzymany przy starcie tez dziala, albo pojawia sie logo HP i nic sie nie dzieje przez dajmy na to minute (potem puszczam) albo po prostu odpala się ta Automatyczna Naprawa i reset
TU był Opis
Awatar użytkownika
guma
~user
 
Posty: 1421
Dołączenie: 06 Maj 2006, 15:36
Miejscowość: Wolow
Pochwały: 8



Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości