• Ogłoszenie:

Uszkodzenie systemu, brak dostępu do jakiegokolwiek pliku

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Uszkodzenie systemu, brak dostępu do jakiegokolwiek pliku

Postprzez ziooMuś 12 Maj 2013, 18:28

reklama
Witam. Od nowości praktycznie nie miałem problemów ze swoim komputerem, aż do dziś...
Wczoraj wyłączyłem go wieczorem, poszedłem na imprezę, dziś włączam i zonk, komunikat:
/WINDOWS/SYSTEM32/CONFIG/SYSTEM
Oczywiście poszperałem w necie, no i wpadłem na stronę Microsoftu, zrobiłem wszystko według instrukcji z ich strony:
http://support.microsoft.com/kb/307545/pl
Pierwsze trzy punkty przebiegły bez problemu, gorzej z czwartym.
Próbuję uruchomić Przywracanie systemu a tu zonk - Odmowa dostępu, brak należytych uprawnień itd.
Próbowałem zrobić tak jak przy System Volume Information, poprzez ręczne nadanie uprawnień, ale są one już nadane i nadal to nic nie pomaga
W trybie awaryjnym dzieje się dokładnie to samo, choć chyba nie powinno.
Myślałem, że to jakiś wirus, ale nie mogę nawet odpalić Combofixa.
Powoli wyczerpują mi się pomysły, dlatego proszę Was o pomoc, jak nadać "ADMINISTRATOROWI" należyte uprawnienia?
Za każde zainteresowanie dziękuję z góry, sprawa pilna!
Grafika to moja pasja :)
Awatar użytkownika
ziooMuś
~user
 
Posty: 659
Dołączenie: 06 Maj 2007, 17:04
Miejscowość: Płock
Pochwały: 20



Uszkodzenie systemu, brak dostępu do jakiegokolwiek pliku

Postprzez Gizmo 25 Maj 2013, 07:58

Też tak miałem i tym sposobem nic nie zdziałałem.
Mój sposób to odłączenie napędów DVD i dysków jeżeli masz więcej niż jeden i zostawienie dysku systemowego. Potem wchodzisz w Bios i sprawdzasz czy wykrywa dysk (potem Save/exit) i powinien się system uruchomić (taki błąd powodował konflikt DVD i DYSKU HDD podpiętego do jednej taśmy).
Jeżeli nie to podepnij dysk do innej taśmy i uruchom w zależności od rodzaju dysku sata/ide do innego wejścia.

Jeżeli robiłeś tak jak w podanej przez ciebie strony mogłeś już uszkodzić pliki na amen i mój sposób nie pomoże w tym przypadku zostaje format.
Awatar użytkownika
Gizmo
~user
 
Posty: 616
Dołączenie: 29 Gru 2004, 14:39
Pochwały: 27




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości