• Ogłoszenie:

Start windows xp- brak bibliotek dll dla jądra systemu

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Start windows xp- brak bibliotek dll dla jądra systemu

Postprzez luki n 18 Wrz 2012, 18:13

reklama
Witam, dzisiaj po powrocie ze szkoły i uruchomieniu komputera podczas włączania wyskoczył mi błąd ,,multi(0)disc(0)rdisc(0)partition(1)\WINDOWS\system32\LOGOOS.EXE
multi(0)disc(0)rdisc(0)partition(1)\WINDOWS\system32\hal.dll
multi(0)disc(0)rdisc(0)partition(1)\WINDOWS\system32\KDCOM.DLL
Nie można uruchomić systemu Windows z powodu błędu w oprogramowaniu. Zgłoś ten problem jako: załadować wymaganych bibliotek DLL dla jądra systemu. Zgłoś ten błąd dla pomocy technicznej'' Moja reakcja :1: (komputer zadbany i dobrze działał)! Nie mogę załadować systemu na żadnym trybie awaryjnym, a mam na nim trochę potrzebnych danych. Czy da się to jakoś naprawić bez formatowania systemu? Przynajmniej na chwilę do odzyskania danych... Proszę o pomoc.
Bronies forever and Friendship is Magic!
luki n
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 22 Cze 2012, 17:58
Pochwały: 1



Start windows xp- brak bibliotek dll dla jądra systemu

Postprzez jarski185 18 Wrz 2012, 20:33

Powinno pomóc cuś takiego: http://podajdalej.pl/nakladkowa_naprawa_windowsa_xp-poradnik-542
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Start windows xp- brak bibliotek dll dla jądra systemu

Postprzez luki n 18 Wrz 2012, 22:19

Kiedyś po naprawie Windowsa utraciłem część danych więc nie bardzo mi się to podoba. Chyba że to była moja wina to powiedz i spróbuje. Tylko nie chcę utracić tych danych.
Bronies forever and Friendship is Magic!
luki n
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 22 Cze 2012, 17:58
Pochwały: 1



Start windows xp- brak bibliotek dll dla jądra systemu

Postprzez jarski185 18 Wrz 2012, 22:26

Oj widzisz, ja Ci nie zagwarantuje tego ale osobiście tej opcji właśnie bym próbował. Wielokrotnie taka reperacje na xp robiłem. Tu istotne też jest czy znajdzie Ci system do naprawienia (istniejącą na dysku instalacje). Ewentualne problemy o których piszesz mogły wynikać z tego, że nie została taka instalacja odnaleziona i został zainstalowany system na nowo.
===============================================================================
Inna propozycja-bezpieczniejsza została opisana tutaj: system-windows-vista-nie-uruchamia-sie-brak-pliku-rejestru-vt133113.html
mój post na którym jest zapisana pochwała
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



Start windows xp- brak bibliotek dll dla jądra systemu

Postprzez luki n 20 Wrz 2012, 09:57

Dzięki, już sobie z tym poradziłem tworząc nowy boot na pendrive i podmieniając zepsute pliki :D
Bronies forever and Friendship is Magic!
luki n
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 22 Cze 2012, 17:58
Pochwały: 1




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości