• Ogłoszenie:

System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Postprzez pythoonsss 13 Wrz 2012, 18:22

reklama
No więc tak. Widzę, że źle się wyraziłam. Dane, które zabezpieczyłam to yły prywatne pliki. W większości zdjęcia. Zrobiłam format w momencie kiedy odpalałam windowsa z płyty. Myślałam, że takie działanie powinno usunąć mi wszystko z tej partycji, którą formatowałam. JJednak jak odpaliłam live cd i weszłam w media a potem w dysk komputera okazało się, że są tam jakieś pliki wydawały mi się systemowe.(pomyślałam, że to może ukryta partycja na dysku.) Potem jak odpaliłam gparted okazało się, że to na tej partycji co ją formatowałam mam zajęte 3 GB. Ja nic na dysk nie wrzucałam po formacie, więc wydało mi się to dziwne.
Awatar użytkownika
pythoonsss
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 13 Sie 2006, 16:32



System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Postprzez jarski185 13 Wrz 2012, 18:27

To, że jeszcze widnieje jakaś użyta przestrzeń wynika ze specyfiki systemu plików i nie oznacza, że są tam jeszcze dane uzytkownika. Słowem, jeśli nie masz tam nic ważnego kasuj partycje w cholere:)

Potem odpalisz instalator, założysz na nowo partycje, spróbujesz zainstalować system i zobaczymy.
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Postprzez pythoonsss 13 Wrz 2012, 18:55

Zrobiłam jak mówiłeś i bez zmian:/
Awatar użytkownika
pythoonsss
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 13 Sie 2006, 16:32



System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Postprzez jarski185 13 Wrz 2012, 19:02

Tzn. przy instalacji, tak? Może być tak, że walnięta jest ta płyta z której instalujesz. Dobrze byłoby spróbować z innej lub jeśli ona była nagrywana z jakiegoś obrazu to dobrze byłoby wypalić krążek jeszcze raz.
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Postprzez pythoonsss 13 Wrz 2012, 19:12

Płyta może być "walnięta" bo niestety nie jest w najlepszym stanie. Jest to płyta oryginalnie dołączona do komputera. Nie wiem niestety jak mam nagrać nową bez nagrywarki w drugim komputerze. Czy program dołączony do slaxa wystarczy? Czy da się to nim zrobić? To K3b - The CD and DVD Kreator. Widzę że ma opcje żeby utworzyć obraz, chodzi mi tylko o to czy będzie skuteczne.
Awatar użytkownika
pythoonsss
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 13 Sie 2006, 16:32



System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Postprzez jarski185 13 Wrz 2012, 19:24

Do samego wypalenia wystarczy, gorzej będzie z przygotowaniem takiej płytki na slaxie. Najszybciej byłoby skołować jakąś płytkę gotową/ewentualnie pobrać z internetu i wypalić jako obraz na płycie.
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285



System windows vista nie uruchamia się brak pliku rejestru

Postprzez pythoonsss 13 Wrz 2012, 20:12

Najłatwiejsze rozwiązania są najlepsze. Przeczyściłam płytę i chciałam zrobić kopię. Nie udało mi się bo nie miałam dobrej dvd ale oryginał ruszył i mam świezy system;) Przy okazji nauczyłam się paru innych rzeczy:)
Myślę, że temat można uznać za zamknięty:)
Awatar użytkownika
pythoonsss
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 13 Sie 2006, 16:32



Poprzednia

Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 13 gości