• Ogłoszenie:

Niebieskie tło

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Niebieskie tło

Postprzez stedirill 31 Maj 2012, 19:30

reklama
zakupiłam używany komp,który chodził ładnie pare dni,a później zaczął sie wyłanczać í to po 20min.na kompie -moja opinia to albo wina zasilacza,albo procesora-pewna nie jestem-ale doczytałam o tym...Wiec robiłam przywracanie systemu i w czasie tego komputer się wyłączył-a jak włączyłam to sie załadował do logo windowsa i wyskoczył komunikat o .exe.i pozostało niebieskie tło ! Więc pytam,czy da sie wgrać na nowo system ,gdy jestem obecnie bez klawiatury (o tym w dziale sterowników pisałam o pomoc) i nie widze możliwości,alby jakos to wszystko naprawić-jak do tego jest potrzebna klawiatura. czy może jest inny sposób na naprawe tego. Wspomne,iż nawet nie zdąrzyłam spisać danych o tym kompie,więc nie zła wtopa z tym bałaganem...pomocy...
stedirill
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 13 Sie 2009, 19:51



Niebieskie tło

Postprzez C-oolt 01 Cze 2012, 12:27

Bardziej skupiłbym się na tym dla czego się wyłącza. To może rozwiązać wszystkie problemy.

Możliwości jest kilka:

1. Problemy z zasilaczem
2. Zabrudzony w środku co powoduje przegrzanie
4. Uszkodzone/ napuchnięte kondensatory (aby to stwierdzić należy otworzyć obudowę i sprawdzić jak wyglądają kondensatory na płycie głównej)

tak wyglądają napuchnięte kondensatory:

Image

Dobrze by było jak byś go otworzyła i spisała co jest napisane na zasilaczu, płycie głównej itp.

Co do instalacji systemu to klawiatura jest wymagana aby np wpisać klucz seryjny systemu.

Pozdr

Podaj dodatkowo nr błędu jaki występuje na tym "niebieskim tle"
Awatar użytkownika
C-oolt
~user
 
Posty: 266
Dołączenie: 17 Gru 2005, 14:15
Pochwały: 6



Niebieskie tło

Postprzez stedirill 03 Cze 2012, 14:59

Winą był tzw.wiatraczek-po prostu był już zużyty jest wymieniony i jest ok.Dzięki za podpowiedzi..
stedirill
~user
 
Posty: 33
Dołączenie: 13 Sie 2009, 19:51




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości