• Ogłoszenie:

Brak dzwięku

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Brak dzwięku

Postprzez kaleka21 07 Kwi 2012, 00:53

reklama
Yooo. Mam problem z dźwiękiem. Otóż było wszystko w porządku. Po wyłączeniu i włączeniu pc nie ma Relatek HD i dźwięku. Nie ma też przycisku regulacja głosnośći. Wyświetla się : "Nie ma dostępnych aktywnych urządzeń miksujących. Aby zainstalować urządzenia miksujące, przejdź do Panelu sterowania, kliknij kategorię Drukarki i inny sprzęt, a następnie kliknij ikonę Dodaj sprzęt. Działanie tego programu zostanie teraz zakończone." Próbowałem w panelu sterowania lecz nic to nie dało :( W menadżer urządzeni nie ma karty dźwiękowej. Poszperałem w google i pisze reinstal serowników. No to milion reinstali milinów sterowników i nic. Skoro to nie pomogło postanowiłem reinstal systemu. Niestety też nie pomogło. instalacja Serwice Pack 3 też nic nie dała. W Panel Sterowania>Dźwięki, mowa i urządzenia audio>Dopasuj Głośność systemu wszystkie przyciski szare. Pogrzebałem w BIOSIE wszystko włączone co powinno być włączane. Głośniki sprawne słuchawki i mikrofon też komputer sprawia wrażenie jak by nie wykrywał sprzętu .Sterowniki są prześwietne najaktualniejsze i raczej to nie wina oprogramowania. Karta dźwiękowa jest zintegrowana, z płytą głowna Gigabyte GA-M56S-S3. Bardzo proszę o pomoc z góry Dzięki . ;{ Przepraszam za błędy ortograficzne
kaleka21
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 07 Kwi 2012, 00:39



Brak dzwięku

Postprzez bladi1492 10 Kwi 2012, 23:44

Skoro próbowałeś różnych rozwiązań i nic nie pomagało, a twoja płyta główna nie posiada zworki dzięki której się wyłącza/włącza kartę dźwiękową zintegrowaną, to całkiem możliwe że już karta dźwiękowa odmówiła posłuszeństwa, spróbuj z inna kartą na pci, lub na usb i zobacz czy dźwięk w systemie będzie, i sprawdź w Evereście czy jest widoczna karta dźwiękowa której nie widzi system .
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Brak dzwięku

Postprzez beblogz 13 Kwi 2012, 21:31

Nie chcę być pesymistą, ale kolega wyżej trochę się myli. Zworki były KIEDYŚ. Teraz od tego jest BIOS. Trzeba wziąć dwie możliwości pod uwagę: padła karta na płycie (co się dość często zdarza), albo system "zgłupiał". Proponuję "postawić" system od zera, co nie jest zbyt wesołe, ale bardzo często pomaga. Dopiero wtedy można zdecydować co dalej...
beblogz
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 13 Kwi 2012, 15:55



Brak dzwięku

Postprzez kaleka21 22 Kwi 2012, 22:50

Co to znaczy postawić system od zera ? Możesz skontaktować się ze mną na gg 1257323 ?
kaleka21
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 07 Kwi 2012, 00:39



Brak dzwięku

Postprzez eisu 23 Kwi 2012, 00:08

a moze poprostu trzeba zainstalowac Microsoft UAA Bus Driver - KB888111or Microsoft UAA Bus Driver for High Definition Audio - KB835221 ?
Image
Awatar użytkownika
eisu
~user
 
Posty: 1451
Dołączenie: 02 Sty 2007, 01:32
Miejscowość: Bliżyn / Stratford upon Avon UK
Pochwały: 33




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości