• Ogłoszenie:

Jedna partycja, dwa systemy win7

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Jedna partycja, dwa systemy win7

Postprzez BoMbelaZ^ 21 Sty 2011, 16:28

reklama
Witam
Zainstalowałem win 7 na partycji gdzie już był win7. Na tej partycji mam folder windows.old i postanowiłem, że chcę jednak powrócić do tamtego systemu lecz ładuje mi się nowy, czysty win7. Jak usunąć ten świeżo zainstalowany system i powrócić do starego gdzie mam programy, swoje dokumenty etc.? Myślę, że powinienem odpalić stary system i usunąć ręcznie pliki z tego nowego ale nie wiem jak odpalić ten stary. Bootowanie mam odpalone ale i tak nic się nie pokazuje. Proszę o pomoc.
Awatar użytkownika
BoMbelaZ^
~user
 
Posty: 544
Dołączenie: 13 Mar 2006, 23:02
Miejscowość: wwa
Pochwały: 11



Jedna partycja, dwa systemy win7

Postprzez KamilK 21 Sty 2011, 19:48

Instalując nowy system na tej samej partycji nadpisałeś pliki starego systemu. Wszystkie dokumenty co miałeś na tamtym systemie masz teraz w katalogu .old.Nie wiem jak z programami ale przypuszczam że zostały usunięte wiec musisz zainstalować je na nowo. Nie da sie już powrócić do starego systemu. Co do wyboru systemu podczas uruchamiania to taką możliwość byś miał gdybyś zainstalował 2-gi system na innej partycji.
Kiedy pije, pije szczerze, kiedy pije Bóg mnie strzeże...
Awatar użytkownika
KamilK
~user
 
Posty: 565
Dołączenie: 14 Lut 2006, 22:55
Pochwały: 20



Jedna partycja, dwa systemy win7

Postprzez BoMbelaZ^ 22 Sty 2011, 17:22

Tu jest odpowiedź na mojego posta: http://support.microsoft.com/kb/971760/pl

To co piszesz KamilK to bzdury, wróciłem do poprzedniej wersji nie tracąc nic ;P
Awatar użytkownika
BoMbelaZ^
~user
 
Posty: 544
Dołączenie: 13 Mar 2006, 23:02
Miejscowość: wwa
Pochwały: 11



Jedna partycja, dwa systemy win7

Postprzez KamilK 22 Sty 2011, 18:16

Widzisz....człowiek uczy sie całe życie...;)...a Ciebie przynajmniej zmusiło to do własnej inwencji...;)...pozdrawiam
Kiedy pije, pije szczerze, kiedy pije Bóg mnie strzeże...
Awatar użytkownika
KamilK
~user
 
Posty: 565
Dołączenie: 14 Lut 2006, 22:55
Pochwały: 20




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości