• Ogłoszenie:

Windows xp - proszĘ o pomoc ! skutecznie zabezpieczenie

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Windows xp - proszĘ o pomoc ! skutecznie zabezpieczenie

Postprzez Adam-AND1 04 Wrz 2009, 11:10

reklama
Witam dziś piszę w sprawie mojej dobrej znajomej.... pokrótce opiszę problem .... Moja koleżanka kupiła laptopa którego używa razem z mężem - problem w tym że mąż założył konto z ograniczeniami mojej koleżance mało tego zainstalował keylogera który rejestruje wszystko co pisze moja znajoma na kompie i do tego co 10 sekund robi zrzuty z ekranu - podsumowując TOTALNIE szpieguje SWOJĄ żonę a sam ma na swoim koncie hasło i szyfruje swoje dane ...... NIE chcę łamać jego hasła itd itp bo wystarczy odpalić jakiegoś linucha skasować plik sam i tyle .... ale chcę zabezpieczyć moją koleżankę przed keylogerem tzn. chciałbym aby jej mąż nie widział co ona pisze itd. itd aby choć w pewnym stopniu moja koleżanka mogła korzystać z tego komputera swobodnie bez inwigilacji .... sprawa jest trochę dziwna wiem ... śmiesznie to brzmi - od razu mówię że w grę nie wchodzi ich rozmowa (tzn. rozmowa między sobą małżonków) bo ten związek jest można powiedzieć w upadłości dziwna i ciężka sytuacja .... liczę na wyrozumiałość i pomoc w zabezpieczeniu ..... pozdrawiam
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Windows xp - proszĘ o pomoc ! skutecznie zabezpieczenie

Postprzez gloomm 05 Wrz 2009, 06:05

Witam
Sprawa licha !
Jeżeli kolo potrafi zabezpieczyć w ten sposób koma to zanaczy się coś umie i się jorgnie po keylogerze że coś nie halo (nagły brak logów).
Keylogera można wyłączyć.Reszte programów też.(Kolo od razu skuma że coś nie tegez.)
Rada jest taka.
Nie mieszać się w nieswoje sprawy bo na tym zazwyczaj się źle wychodzi.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
gloomm
~user
 
Posty: 36
Dołączenie: 22 Wrz 2005, 12:34
Miejscowość: Nowa wieś wielka




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości