• Ogłoszenie:

Problem z vistą - koniec okresu próbnego, pilna pomoc

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Problem z vistą - koniec okresu próbnego, pilna pomoc

Postprzez gemboyrob2 13 Sie 2009, 20:27

reklama
Cześć - mam spory problem, a odpowiedź jest mi potrzebna jak najszybciej. Mam na kompie Vistę Ultimate 32bit i WIN 7 64bit, z którego teraz właśnie piszę, ponieważ przez przypadek deaktywowałem swoją Vistę, którą aktywowałem w styczniu tego roku i po restarcie kompa nie mogę się już dostać do niej - żąda klucza(którego nie mam - chciałem sobie jakoś niedługo kupić pełna wersję tego OSa, ale jakoś nie było funduszy więc lecę na razie tak, choć wolałbym mieć oryginał i spokojne sumienie) i nie włącza mi desktopa, a potrzebuje na gwałt się do niej dostać, a potem spod niej ponownie ją aktywować(bez problemu to zrobię, ale muszę się jakoś dostać na pulpit i mieć dostęp do funkcji). Może przez safe mode jesli można... nie wiem, cokolwiek co pozwoli mi skorzystać z Visty albo chociaż przedłużyć jej okres testowy po tym wygaśnięciu.

Błagam o jak najszybszą pomoc, bo naprawdę potrzebuję. Z góry dzięki.


E: Udało mi się przez firefoxa wejść na dysk, a z niego do cmd i wpisując slmgr -rearm i w tej samej konsoli wpisując "shutdown -r", aby system nie 'wyczuł', że nie wpisałem nowego kodu, zarobiłem kolejne 30dni na to, aby aktywować system ponownie(teraz tego nie zrobię - jestem zbyt zmęczony, ale za kilka dni się tym na spokojnie zajmę). Jednak zanim to wszystko zrobiłem, to wykorzystałem dostęp do dysku, aby porobić kopie zapasowe i jak najbardziej ułatwić sobie start na nowym systemie jutro z rana(niemiła perspektywa na najbliższy czas), a tu zaskoczenie, bo zarobiłem sobie trochę czasu.
gemboyrob2
~user
 
Posty: 44
Dołączenie: 26 Lis 2005, 08:53



Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości