• Ogłoszenie:

Windows 7 (moje pytania przed instalacją)

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Windows 7 (moje pytania przed instalacją)

Postprzez RakiQ 05 Lip 2009, 03:10

reklama
Chciałbym zupdate'ować swoją Visdę do Seven, ale najpierw mam kilka pytań.

1.Jeśli wejdę na tę stronę to pobiorę Windowsa 7rc który będzie działał do lata 2010??
2.Instalacja jest prosta, czy znajdę gdzieś instrukcje??
3.Jak zainstaluję aktualizacje to stracę wszystkie pliki na dysku, ustawienia, pliki w moich dokumentach, sterowniki... itd. (czy system będzie jak nowy)??
4.Czy da się ewentualnie bez problemów zrobić downgrade do Visty??
5.Mam HP Paviliona. Jak zrobię kopie zapasową programem HP Recovery to po jej ponownym wgraniu wszystko będzie ok???


Wybaczcie za taką ilość pytań, które pewnie większości wydają się banalne, ale mój komputerowy rozwój zatrzymał się na PC'cie sprzed trzech lat i Win XP. Bo od dwóch lat w ogóle nie miałem kompa. (nie odczuwałem takiej potrzeby aż do dziś.:P)
RakiQ
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 26 Cze 2009, 23:48



Windows 7 (moje pytania przed instalacją)

Postprzez Thunderas 05 Lip 2009, 08:08

Wiec tak
1. powinien dyialac a conajmniej tak jak podaja.
2. Tak prosta instalacja instrukcje hmm instalujesy wzbierasy dzsk, ze pelna instalacja i czekasz.
3. Aktualiyacje dotzcya samego szstemu. <wiec plikow nie stracisz. Ja smam nie uzywam bo mialem niebieski ekran pryz instalacji :1:
4. Raczej nie da sie chociaz moye ale nie sadze
Proc: AMD FX 4300 Quad Core 3.8 GHz
Ram:16 GB DDR3 Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500w
Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 Grafika:ASUS Radeon RX 580 4GB
Dysk 1 WD Caviar Green WD5000AADS 500 Gb
Dysk 2 SSD Sandisk cruzer edge 60 gb
Dysk 3 Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB
Awatar użytkownika
Thunderas
~user
 
Posty: 2742
Dołączenie: 18 Lis 2005, 11:53
Miejscowość: Redditch
Pochwały: 141



Windows 7 (moje pytania przed instalacją)

Postprzez RakiQ 06 Lip 2009, 12:33

Jeszcze prosiłbym żeby ktoś kto już robił upgrade potwierdził odpowiedź na te pytanka.

RakiQ napisał(a):3.Jak zainstaluję aktualizacje to stracę wszystkie pliki na dysku, ustawienia, pliki w moich dokumentach, sterowniki... itd. (czy system będzie jak nowy)??
Chciałbym wiedzieć czy mam ściągać stery puki mam internet, Które pliki zgrywać na zewnętrzny dysk itp.
RakiQ napisał(a):4.Czy da się ewentualnie bez problemów zrobić downgrade do Visty??

i kogoś kto ma Paviliona i bawił się tym HP Recovery:
RakiQ napisał(a):5.Mam HP Paviliona. Jak zrobię kopie zapasową programem HP Recovery to po jej ponownym wgraniu wszystko będzie ok???

A jeśli nie to czym najlepiej zrobić kopie zapasową systemu, ustawień, sterowników, wszystkich konfiguracji itp., tak żeby po jej wgraniu wszystko hasało jak przy nowości.


Z góry dzięki i pozdrawiam. :)
RakiQ
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 26 Cze 2009, 23:48



Windows 7 (moje pytania przed instalacją)

Postprzez jarski185 06 Lip 2009, 13:01

RakiQ napisał(a):A jeśli nie to czym najlepiej zrobić kopie zapasową systemu, ustawień, sterowników, wszystkich konfiguracji itp., tak żeby po jej wgraniu wszystko hasało jak przy nowości.

http://www.programosy.pl/program,acronis.html
Awatar użytkownika
jarski185
~user
 
Posty: 4459
Dołączenie: 10 Lut 2008, 18:49
Pochwały: 285




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości