• Ogłoszenie:

Vista - aktywacja rejestracja

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Vista - aktywacja rejestracja

Postprzez bkoz 20 Gru 2008, 19:21

reklama
kupiłem viste 32 bit oem , zainstalowałem , no i okazało sie że moja płyta główna nie jest przystosowana do visty albo ja nie umiem sobie poradzić ze sterownikami dźwięku, po prostu dźwięk jest charczący pomimo ściągniętych nowych sterowników i dołożeniu nowej karty dźwiękowej- płyta asusa p5vd2 - mx- ok wróciłem na powrót do xp tu wszystko bez problemu. trzeba więc kupić płyte główną . ale ! zanim zobaczyłem że dźwięk jest charczący aktywowałem viste i teraz pytanie ? jak kupie nową płyte czy ta vista co na razie leży w szufladzie i czeka na przypływ gotówki na nową płytę w ogóle mi na niej zadziała , co podczas aktywacji jest wysyłane do microsoftu , vista jest aktywowana ale nie rejestrowana.
bkoz
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 08 Sty 2005, 12:39
Miejscowość: śląsk



Re: vista - aktywacja rejestracja

Postprzez Lu-CyfeR 20 Gru 2008, 20:03

Zadzwonisz do MS, powiesz jaka jest sytuacja i ci aktywuja ;) Powiesz ze miales badziewna plyte i zmieniles :)
Intel Core2Duo E8400 @ 3.0 GHz; 4GB RAM DDR2 Geil Ultra @ 800 MHz, Asus P5Q; NVIDIA GeForce 8600GTS 512MB; HDD Samsung F1 640GB, Chieftec 500W, Thermaltake Tsunami Black Window, Thermaltake BeeTle ...
Awatar użytkownika
Lu-CyfeR
~user
 
Posty: 54
Dołączenie: 01 Wrz 2006, 02:12
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 2




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 9 gości