• Ogłoszenie:

Partycja recovery nie działa

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Partycja recovery nie działa

Postprzez macik_d 12 Gru 2008, 22:42

reklama
Witam!
Jako że to mój pierwszy post na tym forum to prosze o wyrozumiałość jeśli coś umieściłem nie tak :roll:
Mam taki problem: Kupiłem notebooka hp paviliona dv6870 z zainstalowaną vistą home premium i dysk był podzielony w następujący sposób: C-290GB
i D(recovery) 10GB. Chciałem zmniejszyć C i utworzyć dodatkową partycję.Postanowiłem to zrobić Paragon Partition Menager 9. Gdy zgodziłem się żeby dokonał fizycznych zmian uruchomił sie ponownie i przeszedł do BIOSu gdzie zaczął przenosić miejsce. Trwało to kilka godzin,lecz niczego nie dokonał a nie dało się przerwać tej operacji inaczej niż przez reset. po resecie wyświetla przy uruchamianiu: Interrupted operation: "insert the recovery Cd Or other recovery media and reboot your PC…" i nie chce sie uruchomić z partycji recovery a płyt recovery nie nagrałem:( Czy mogę jakoś przywrócić system? Proszę
o pomoc bo nie mam pojęcia jak sobie z tym poradzić:( Z góry dziękuje.
macik_d
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Gru 2008, 21:59



Re: partycja recovery nie działa:(

Postprzez Babi016 18 Gru 2008, 00:05

możesz zadzwonić do serwisu HP i poprosić o płytki recovery. Jak pani bedzie miła to ci wyśle. A jak nie zarząda abyś podesłał nieudane kopie recovery których nie wykonałeś. Trzymaj sie opcji że nagrałeś i przegrywanie nagle sie przerwało z niewyjaśnionych przyczyn i płytki poszły do kosza. Tylko nie wiem jaki to numer dokładnie był. No nic ale szukanie nie boli . :P
AMD Athlon 2200+ XP (1800MHz); 768MB RAM (DDR) AS-Rock K7S8X; NVIDIA GeForce FX 5200; HDD 80GB Fortron 400W
AND: AMD Athlon X2 5600+; 2 GB RAM (DDR2); Gigabyte GA-M57SLI-S4; NVIDIA GeForce 8600GE (bez OC) HDD 250GB Chieftec 400W.
AND: Laptop: DELL Latitude c600
Awatar użytkownika
Babi016
~user
 
Posty: 242
Dołączenie: 28 Sty 2007, 12:53
Pochwały: 7




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości