• Ogłoszenie:

Bład skryptu programu internet explorer

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Bład skryptu programu internet explorer

Postprzez ufo9 13 Kwi 2005, 11:02

reklama
Prosze powiedzcie mi co z tym fantem zrobić wyskakuje mi to przy każdym otweiraniu jakichkolwiek dokumentów przez Eksploratora i innych
Jeszcz episze że wymagany jest obiekt "FSO"
ufo9
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 13 Kwi 2005, 10:56
Miejscowość: Śląsk



Postprzez Magik 13 Kwi 2005, 14:12

ufo9 napisał(a):Prosze powiedzcie mi co z tym fantem zrobić wyskakuje mi to przy każdym otweiraniu jakichkolwiek dokumentów przez Eksploratora i innych


Ustawienia ActiveX zmieniasz w Opcjach Internetowych. Co można zmienić - sam zobaczysz. Z tego co wiem - potrzeba zmienić opcje zapisu

Zreszta sam zobacz co na ten temat mowi sam Bill
http://support.microsoft.com/kb/325192/PL/

PZDR
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez stek1000 23 Kwi 2005, 15:41

Miałem już taki problem ale kolega mi doradził żebym przeinstalował Windowsa. Zrobiłem tak i problem zniknąl na jakieś 4 miesiące.Nie wiem w jaki sposób znów tak sie stało. Więc żeby otworzyć jakiś folder bez przeinstalowania Windowsa należy kiedy wyskoczy w tym oknie ten komunikat nacisnąć tak lub nie to bez znaczenia i nacisnąć prawy przycik myszy a nastepnie wybrać Widok> duże ikony . Ale to nie jest wygodne. MI to przeszkadza nie wiem jak Tobie wiec lepiej przeinstaluj Windowsa! :D
TYRANOZAUR
stek1000
~user
 
Posty: 8
Dołączenie: 21 Kwi 2005, 17:12
Miejscowość: Myślenice



Postprzez MUTOPOMPKA 23 Kwi 2005, 16:26

stek1000 napisał(a):wiec lepiej przeinstaluj Windowsa
Tiaa... Może lepiej w ogóle kompa wywalić?

A może wystarczy przeinstalować IE??? Po co od razu walić instalkę systemu na nowo? Przecież to głupota! Instalka to już ostateczność (bynajmniej ja tak sądzę)...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości