• Ogłoszenie:

Oryginalne kursory, ikony i motyw z windows 7

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Oryginalne kursory, ikony i motyw z windows 7

Postprzez matikk 27 Kwi 2013, 09:34

reklama
Witam. Mam pewną przeróbkę windowsa z forum. Ale gostek wrzucił swoje motywy, swoje kursory i swoje ikony. Przerobiony windows jest bardzo szybki i stabilny lecz szata graficzna mi się nie podoba i teraz moje pytanie. Gdzie się znajdują w oryginalnym windowsie kursory i ikony tak żebym mógł sobie je przekopiować na dysk, a później użyć ich w tej przeróbce? Motyw wiem, że jest w katalogu rescoures, ikonki w pliku shell32.dll? a kursory?
matikk
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 18 Sty 2005, 12:39
Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Pochwały: 2



Oryginalne kursory, ikony i motyw z windows 7

Postprzez bladi1492 27 Kwi 2013, 17:58

Start-> Panel Sterownia -> Mysz -> zakładka "Wskaźniki" i tam masz kursory i przywracasz albo do domyślnego lub wybierasz własny.
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Oryginalne kursory, ikony i motyw z windows 7

Postprzez matikk 28 Kwi 2013, 01:08

ja wiem gdzie to się zmienia, ale chodzi oto że w tej modyfikacji nie ma oryginalnych białych kursorów tylko zmienione na kursory autora modyfikacji. A ja bym chciał mieć oryginalne kursory z 7. Tylko nie wiem skąd je wziąć.
matikk
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 18 Sty 2005, 12:39
Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Pochwały: 2



Oryginalne kursory, ikony i motyw z windows 7

Postprzez bladi1492 29 Kwi 2013, 12:48

Paczka cursorów z oryginalnego Windows Seven Ultimate. 5 minut szukania w googlach. :wink: [KLIK]
Folder Cursors po rozpakowaniu zamieniasz z forderem C:\Windows\Cursors :wink:
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Oryginalne kursory, ikony i motyw z windows 7

Postprzez matikk 29 Kwi 2013, 16:33

z kursorami sobie poradziłem, przekopiowałem z oryginalnego windowsa, ale ikonek nie moge znaleźć
matikk
~user
 
Posty: 230
Dołączenie: 18 Sty 2005, 12:39
Miejscowość: Lidzbark Warmiński
Pochwały: 2




Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości