• Ogłoszenie:

Problem z systemem xp przy uruchamianiu

Wszystko odnośnie systemów z rodziny Microsoft

Problem z systemem xp przy uruchamianiu

Postprzez knuckles155 13 Cze 2011, 21:28

reklama
Witam

Mam mały problem z moim kompem więc było tak że chciałem dla młodszego brata znaleść jakąś Gre MMO priva na różnych stronach, po kilkukrotnych poszukiwaniach zrezygnowałem z dalszych poszukiwań i wylaczylem kompa. Pozniej chce wlaczyć a tu po zniknięciu Loga Windows i paska ładującego wyskakuje mi niebieski ekran i pisze tak:

STOP: c000021a {Błąd krytyczny systemu}
Proces systemowy windows Logon Process zakończył się niespodziewanie ze stanem 0xc0000034 (0x00000000 0x00000000).
System zostanie zamknięty.

I to cały komunikat jaki przepisałem. I tu nasówa sie pytanie co robić bo jak włączyłem F8 i uruchamiałem każdą opcje "tryb awaryjny,tryb awaryjny z obsługa sieci i jeszcze 3 tryb awaryjny z obsługą klienta (o ile dobrze wpisałem), tryb debugowania, Tryb VGA i wszystkie możliwe opcje jakie sie znajdowały uruchamiałem i co się konczyło własnie tym komunikatem i żadna z opcji nie chciała załączyć systemu windows normalnie. Jestem już teraz bezradny... Czy jedynym wyjściem będzie format? Gdyż na dyskam mam wazne pliki mojego starszego brata :/

Z góry dziękuje za rady.
knuckles155
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 09 Lut 2010, 12:15





Powróć do System Windows

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości