• Ogłoszenie:

utrata partycji

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

utrata partycji

Postprzez lisi 05 Kwi 2005, 01:00

reklama
Witam serdecznie i z góry przepraszam jeśli przez przypadek znalazłam sie w nieodpowiednim miejscu.
Niestety jestem zupełnym laikiem komputerowym i nawet nie wiem gdzie moge szukać pomocy.
Więc po krótce opisze mój problem: Na moim kompie miałm dwa dyski główny z 4 partycjami C:WindowsXP, E:Programy,F:Filmy,G:Różne oraz kieszeń z 3 partycjami.
Pewnego dnia włączając komputer okazało sie że kieszeń wogóle nie działa(wprawdzie już wczesniej szwankowała dlatego kupiliśmy nowy dysk)tzn wszystkie partycje kieszeni były widoczne ale puste!!! Najgorsze jednak jest to że wywaliło jednocześnie partycje G:Różne a miałam tam jeszcze niezgrane zdjęcia min.z własnego wesela :cry: więc zaczełam szukać informacji czy można w jakikolwiek sposób to odzyskać.
Trafiłam na wasze forum i na program PC Inspector File Recowery lecz niestety dalej stoje w miejscu bo wiele wskazówek jest dla mnie niezrozumiałych :?
A pozatym przy każdym tego typu programie widnieje informacja że dane można odzyskać ale nie należy używac danego dydku bądz partycji do tego momentu.
Niestety w moim przypadku to już nastąpiło tzn po całym tym zdarzeniu mąż próbował sam coś kombinować najpierw próbował cofnąć system niestety to nie pomogło choć za pierwszym razem na partycji G: pojawił sie jakiś dziwny folder o długiej nazwie (pusty) wiec cofnoł przywracanie w miedzy czasie wyjął kieszeń i kombinował coś jeszcze z połączeniem sieciowym a potem próbował utworzyć nowy folder na zniszczonej partycji wiec troche namieszał o ile to wszystko co robił :oops:
A teraz już nie wiem czy odzyskiwanie danych ma jeszcze jakiś sens? czy istnieje jeszcze jakakolwiek szansa bym zobaczyła moje zdjęcia jeśli tak to co ja mam teraz zrobić? :?: ?
Bede bardzo wdzieczna za pomoc ewentualnie o pokierowanie mnie do odpowiednich wątków!!!
Błagam o jakąbądź odpowiedź!!!

EDIT BY D!eselek

piszac na forum prosze wystrzegac sie w nazwie tematu slow typu "pomocy" tudziez "!!!", bo tutaj nikt nie lubi jak sie na niego krzyczy

PZDR


Bardzo przepraszam za te wykrzykniki postaram sie ich nienadużywać! :twisted: bez obrazy oczywiście
Ostatnio edytowany przez lisi, 05 Kwi 2005, 22:57, edytowano w sumie 1 raz
lisi
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 05 Kwi 2005, 00:08
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza



Postprzez Magik 05 Kwi 2005, 09:31

lisi napisał(a):Witam serdecznie i z góry przepraszam jeśli przez przypadek znalazłam sie w nieodpowiednim miejscu.


Znalazla sie Pani w najberdziej odp. miejscu jakie moze byc :mrgreen: :mrgreen:


podobnych kwestii na forum rozwiazywalem juz kilka...Jako ze jakis tydzien temu produkowalem sie o odzyskiwaniu partycji prosze tu jest topic

Zainteresuj sie ta czescia , w ktorej pisze o MBRWork

http://forum.programosy.pl/disk-investigator-potrzebne-umiejetnosci-vt9471.html

PZDR

P.S
czy ma jakis sens?? Dla mnie zawsze ma, tylko ze odzyskanie chocby ulamka plikow to dla wiekszosci a-warte
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Dr@GuN 06 Kwi 2005, 22:27

mialem podobny problem po instalacji linuxa , choć to raczej związku nie ma , odzyskałem wszystko za pomocą programu norton disk doctor , pomylone były tylko nazwy katalogów , ale łatwo wszystkiego dojść , dane z plików tekstowych sie nie rozwalają , ale np gry czy programy które korzystają , z podkatalogów mogą szwankować
Awatar użytkownika
Dr@GuN
~user
 
Posty: 1814
Dołączenie: 06 Mar 2005, 15:01
Pochwały: 30




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 18 gości