• Ogłoszenie:

problem z siecią Bit torrent

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

problem z siecią Bit torrent

Postprzez Adam-AND1 20 Mar 2005, 14:41

reklama
hmm mam problem ze ściaganiem z torrentów a mianowicie gdy chce coś ściągnąć za pomocą azureus'a to czały czas mam czerwoną buźke i nic sie nie ściąga (mam zainstalowaną Jave) , z kolei gdy ściągam cokolwiek za pomocą Bitcomet'a program nie może połączyć sie z peerem ... nie wiem dlaczego do tej pory zawsze bitcomet działał bez zarzutow download miałem nawet do 70 kb/s ! a teraz nie mam nawet 1kb/s ! acha podczas testowania portów na azureusie pisze : " Testuje port 6881 ... Błąd NAT " i tak jest na każdym kolejnym porcie ... kiedyś zamiast błędu nat miałem Unable to test port 6881 i ect ... używam Firrewalla Norton Internet Security 2003 z najnowszymi uaktualnieniami i jest na pewno dobrze skonfigurowany .... wyżej opisane problemy mają miejsce nawet przy świeżo zainstalowanym windowsie bez żadnego firewall'a ... nie wiem co się stało ... za każdą udzieloną mi pomoc będe bardzo wdzięczny ...
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez Jakob29 21 Mar 2005, 18:11

Witam :wink:
Nie wiem z jakiego łącze kozystasz, ale na twoim miejscu (jeśli jesteś w sieci) porozmawiałbym z adminem może on coś kombinuje z portami :mrgreen: lub metoda prob i błędów ... zainstaluj np dc++ naprawde fajny programik p2p moze on spasi :lol:
Ja mam podobny problem admin ograniczył mi transfer praktycznie do 0 dla programow p2p
Pozdrawiam
**
Awatar użytkownika
Jakob29
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 06 Lis 2004, 00:21
Pochwały: 10



Re: problem z siecią Bit torrent

Postprzez I-R-A 21 Mar 2005, 20:10

Adam-AND1 napisał(a): używam Firrewalla Norton Internet Security 2003 z najnowszymi uaktualnieniami i jest na pewno dobrze skonfigurowany .... wyżej opisane problemy mają miejsce nawet przy świeżo zainstalowanym windowsie bez żadnego firewall'a ... nie wiem co się stało ... za każdą udzieloną mi pomoc będe bardzo wdzięczny ...


No właśnie - twoja zapora blokuje dostęp do portu wymiany - stąd monity o NAT - zajrzyj na stronę www.tdt,org.pl i ściągnij sobie instrukcję konfiguracyjną - wtedy sam zaskoczysz w czym rzecz - pozdrówka
I-R-A
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Re: problem z siecią Bit torrent

Postprzez Adam-AND1 22 Mar 2005, 17:45

I-R-A napisał(a):
Adam-AND1 napisał(a): używam Firewall'a Norton Internet Security 2003 z najnowszymi uaktualnieniami i jest na pewno dobrze skonfigurowany .... wyżej opisane problemy mają miejsce nawet przy świeżo zainstalowanym windowsie bez żadnego firewall'a ... nie wiem co się stało ... za każdą udzieloną mi pomoc będe bardzo wdzięczny ...



hmm gdybyś przeczytał całego posta to wiedzialbyś że problem występuje nawet przy windzie po instalacji bez firewall'a ( oraz z tym windowsowskim wyłączonym)
Awatar użytkownika
Adam-AND1
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 28 Sty 2004, 10:23
Miejscowość: Katowice
Pochwały: 3



Postprzez panoramix 22 Mar 2005, 20:12

Też mam ten problem w swojej sieci, jedynym klientem torrent , który u mnie radzi sobie całkiem nieźle z omijaniem nata jest Bitcomet.

http://www.bitcomet.com/doc/download.htm
Jeśli problem się powtarza skontaktuj się ze sprzedawcą !
Awatar użytkownika
panoramix
~user
 
Posty: 38
Dołączenie: 05 Gru 2004, 17:15
Pochwały: 3




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 52 gości