• Ogłoszenie:

program do laczenia plikow-video ts i vts

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do laczenia plikow-video ts i vts

Postprzez vixaven 20 Lut 2008, 20:52

reklama
Witajcie ! Mam w kompie pare filmow nagranych z kamery i chcialbym teraz wypalic je na plyte DVD.Problem polega na tym ze sa to pliki:video ts i vts i tak do konca nie moge ich nagrac , tak jak bym chcial.Prawde mowiac , nie kazdy program je widzi ale np:nero albo clonedvd2 moze mi je bez problemu wypalic ale tylko pojedynczo.Chcialem nagrac w nero - wrzucam do "utwórz dysk DVD z danymi" i bez problemu moge nagrac ale tylko film w ktorym nie robilem przerw w nagraniu. Gdy wrzucam przykladowo drugi film ktory trwa 10min ale jest na nim 5 ujec , to nagrywa mi tylko to pierwsze gdzie jest powiedzmy dwie min.nagrania. Problem polega na tym , ze chcialbym te wszystkie(krotkie)filmiki polaczyc razem a tego juz zrobic nie moge.Czy zna ktos moze jakis program ktory bedzie widzial te pliki i polaczy mi je wszystkie razem ? - bo jak wspomnialem wczesniej sa to pliki:video ts i vts i nie kazdy program je widzi.Naprawde bede bardzo wdzieczny.Z gory dziekuje !
Awatar użytkownika
vixaven
~user
 
Posty: 166
Dołączenie: 26 Kwi 2006, 21:53



Postprzez littlemd 20 Lut 2008, 22:36

vixaven
nie jestem za bardzo obeznany w tym temacie, jednak kiedys tlumaczylem poradnik i znajduje sie on na tym forum :)
KLIK
Mozliwe ze choc troszeczke Ci on pomoze :wink:
pzdr

Autor postu otrzymał pochwałę
Athlon64 3200+, MSI K8N Platinum, Leadtek Winfast GF6600 TD 256/128, Creative SBLive! 24 Bit, 512 Kingston,17'' Philips
littlemd
~user
 
Posty: 296
Dołączenie: 10 Lis 2005, 20:27
Miejscowość: City 17
Pochwały: 22




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości