• Ogłoszenie:

subedit w windows vista

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Subedit w windows vista

Postprzez Tomasz 16 Lut 2008, 22:34

reklama
Zainstalowałem Subedit player bulid 4060 na Win Vista. Program mi nie chodził i nie dało sie oglądać filmów na nim. Znazłem łatke subedit-vistavmppatch.exe. Wg opisu jest ona niezbedna do uruchomienia programu pod Windows Vista. Wszystko zrobiłem a subedit nie chodzi. Jak klikam na ikonę programu aby sie włączył pojawia mi sie takie okno Zerknij tutaj a kiedy klikne OK - program robi się taki mały. Tzn ekran ten czarny bo okno swobodnie rozciaga sie na cały pulpit - zobacz okno Tutaj Czy ktoś wie jak to uruchomić aby działało poprawnie ?
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez Dzi@dek 17 Lut 2008, 00:25

Ściągasz program i instalujesz tego patcha. Musi działać ( testowane na vista )

http://matinf.pcz.pl/~subedit/download/subedit_b4066_install.exe
http://matinf.pcz.pl/~subedit/download/subedit-vistawmppatch.exe
Image Image
Dzi@dek
^zasłużony
 
Posty: 3854
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:18
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 210



Postprzez Tomasz 17 Lut 2008, 01:52

świetnie super ale u mnie nie działa to. Pojawiaja sie komunikaty takie jak wyzej pisałem a kiedy chce otworzyć film pojawia się taki Zobacz
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez BZIKU 17 Lut 2008, 02:18

Tomasz napisał(a):kiedy chce otworzyć film pojawia się taki Zobacz

Najprawdopodobniej sub nie odtworzy tego formatu-wiele razy tak sie zdaża nawet na XP(poznaje po komunikacie)...
Spróbuj po zastosowaniu rad Dzi@dka otwierac inne filmy;napisz czy dzieje się tak na wszystkich czy tylko akurat na tym filmie ze screena
Sprawiedliwość ulicy
Co do miszcza się nie wypowiadam - ja tylko idealnie gram na nerwach i mistrzowsko potrafię wku....ać ludzi ©by Kahoona


Image
Awatar użytkownika
BZIKU
^zasłużony
 
Posty: 2849
Dołączenie: 31 Gru 2005, 12:37
Miejscowość: PL-CYBINKA NL-EINDHOVEN
Pochwały: 158



Postprzez Tomasz 17 Lut 2008, 23:31

BZIKU napisał(a):napisz czy dzieje się tak na wszystkich czy tylko akurat na tym filmie ze screena


Tak się dzieje na wszystkich filmach. Jak włączam subedita to pojawia się ten pierwszy obrazek który pisałem w pierwszym poście a potem jak się program otworzy to ten drugi komunikat a jak chce wrzucić film to ten ostatni komunikat co teraz piałem.
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Postprzez Dzi@dek 17 Lut 2008, 23:40

Możesz jeszcze spróbować - odinstalować wszystkie kodeki audio, restart i pobrać TE
Image Image
Dzi@dek
^zasłużony
 
Posty: 3854
Dołączenie: 11 Gru 2006, 20:18
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 210



Postprzez a.swiecka 23 Mar 2008, 23:26

ja tak jak kolega wyżej nie moge zainstalować sobie subeditka. próbowałam robić to tak jak inni mowili ze najpierw instalować łatke na viste a potem program i dalej nic. pokazują mi sie dokładnie te same komunikaty co Tomaszowi :(

Pomóżcie !!!
a.swiecka
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Mar 2008, 23:21




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 21 gości