• Ogłoszenie:

[problem] z otwieraniem filmów

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

[problem] z otwieraniem filmów

Postprzez Jaaa 12 Lut 2005, 19:19

reklama
mam film (mniejsza o nazwe ) w .avi w media playerze otwarza go bez problemowo natomiast gdy chce go otworzyc w innym odtwarzaczu komputer sie wiesza .......... oglądnoł bym go w media playerze tylko ze nie ma opcji otwierania napisow .......... probowalem juz na all playerze , best plyerze , sub editcie otworzyc ale ciagle to samo moze ktos wie co sie dzieje ?
fgwegw
Jaaa
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 30 Gru 2004, 19:43



Postprzez Solid Snake 12 Lut 2005, 19:32

a jaki masz win?
czy wyskakuje jakis konkretny blad?
sprecyzuj troche swoj problem....
Awatar użytkownika
Solid Snake
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 02 Gru 2004, 17:12
Miejscowość: miasto Łódź
Pochwały: 1



Postprzez Jaaa 12 Lut 2005, 19:43

no mam winda XP PRo SP1 ...................... no i nie wyskakuje zaden błąd tylko sie odtwarzacze wieszają jak chce odtworzyc plik z filmem (najcześciej .avi - mimo ze mam xvida zainstalowanego) to sie program albo komp wiesza ............ moge odtwarzac tylko na media playerze na nim tylko to wszystko idzie,...... :(
fgwegw
Jaaa
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 30 Gru 2004, 19:43



Postprzez Solid Snake 12 Lut 2005, 19:44

A vplayer próbowałeś ?
Ale najprawdopodobniej to wina kodeków.
Zainstaluj jakieś polecam k-lite.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Solid Snake
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 02 Gru 2004, 17:12
Miejscowość: miasto Łódź
Pochwały: 1



Postprzez Jaaa 12 Lut 2005, 19:51

na vplayerze probowalem taka róznica była ze sie tylko program wieszał a nie cały komp ......
fgwegw
Jaaa
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 30 Gru 2004, 19:43



Postprzez Jakob29 12 Lut 2005, 19:56

Ja ze zwojej strony doddam tylko tyle, ze ja tez mam podobny problem
Jaaa napisał(a):mam film (mniejsza o nazwe ) w .avi w media playerze otwarza go bez problemowo natomiast gdy chce go otworzyc w innym odtwarzaczu komputer sie wiesza .......... oglądnoł bym go w media playerze tylko ze nie ma opcji otwierania napisow .......... probowalem juz na all playerze , best plyerze , sub editcie otworzyc ale ciagle to samo moze ktos wie co sie dzieje ?

:arrow: posiadam win98 se + wszystkie mozliwe sterowniki :mrgreen:
:arrow: i bezproblemowo ogladne film na Bsplaer
:arrow: inne programy powoduja zawieszenie kompa (czyt. programy do ogladania filmow)
Pozdrawiam
Ps jak bedziesz cos wiedzial konkretnie daj znac na pw :P
**
Awatar użytkownika
Jakob29
~user
 
Posty: 378
Dołączenie: 06 Lis 2004, 00:21
Pochwały: 10



Postprzez Solid Snake 12 Lut 2005, 19:59

kurde macie jakieś kosmiczne problemy...ja takich niegdy nie miałem, a teżod razu nie byłem "ekspertem" komputerowym ;)
Awatar użytkownika
Solid Snake
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 02 Gru 2004, 17:12
Miejscowość: miasto Łódź
Pochwały: 1



Postprzez Tom@szek 12 Lut 2005, 20:05

Jak instalujecie wszystko co popadnie to nigdy nie będziecie mogli oglądać filmów. Proponuję odinstalować wszystkie dotychczasowo zainstalowane kodeki, restarcik i poszukać jednego dobrego kompletu kodeków. Nie wiem które są teraz na top-ie, (ja używam nieco starszych AC3Filter+DiVix pro+ Ac3 Codec) i mi wszystko śmiga na VPlayerze łącznie z napisami.
Tom@szek
 



Postprzez q.lee 13 Lut 2005, 21:05

miałem podobny problem. wywaliłem wszystko związane odtwarzaniem filmów (łącznie ze wszystkimi programami) i ściągnołem sobie nowego all playera. ten cwaniaczek w trybie live update ściągnął i zainstalował wszyskie potrzebne kodeki audio i video. wszysko na jego głowie, ale działa bez zastrzeżeń 8)
q.lee
q.lee
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 13 Lut 2005, 20:43
Miejscowość: Z krainy Mordor gdzie zaległy cienie




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Anthony00, kebaf oraz 29 gości