• Ogłoszenie:

tworzenie filmu w sony vegas 7.0c

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Tworzenie filmu w SONY Vegas 7.0c

Postprzez Master Vandar 24 Lip 2007, 14:21

reklama
Mam problem przy wgrywaniu filmików. Nagrywam filmiki FRAPSem i gdy ładuje je w Vegas to normalnie się wyświetlają na tym pasku gdzie się film składa. Tylko te filmiki mają dużo miejsca i poza tym wcześniej je kroje i konwertuje i właśnie takie skrojone i skonwertowane kawałki wczytane w Vegas nie chcą wejść na pasek składania filmu. Są w załadowanych plikach multimedialnych ale nie da się ich przeciągnąć na ten pasek składania filmu. Konwertowałem do pliku avi i mpg w różnych rozdzielczościach i żadnego z Tych formatów skonwertowanych program Vegas 7.0c nie chce załadować na pasek. Co może być tego przyczyną?
Master Vandar
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 27 Gru 2005, 13:42
Miejscowość: StarForge



Postprzez Dobre_Konto 24 Lip 2007, 16:16

nie chce robic nowego tematu a nazwa tego pozwala mi sie podpiac.
wiec mam problem. kiedy laduje jakikolwiek film do Sony Vegas 7.0 laduje sie jedynie obraz. nie ma dzwieku. jesli laduje osobno mp3 wszystko jest ok ale jesli laduje film to jest tylko obraz. ktos wie jaka moze byc przyczyna? czy potrzebne sa jakies dodatkowe kodeki?
z gory dzieki.
Dobre_Konto
~user
 
Posty: 29
Dołączenie: 29 Gru 2006, 13:14



Postprzez bkoz 26 Lip 2007, 18:45

wybaczcie ten odnośnik , ale tam jest dużo o sony vegas
http://www.forumwideo.pl/viewforum.php?f=35&sid=5560e6e6d4b06409b73bf970982b2eb0
bkoz
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 08 Sty 2005, 12:39
Miejscowość: śląsk




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nigote7375 oraz 32 gości