• Ogłoszenie:

Problem z Windows Media Player

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problem z Windows Media Player

Postprzez Gość 02 Lut 2005, 23:25

reklama
Mialem taka sytuacje kilka razy......sciagnalem plik windows media player (plik video) i nie moge go otworzyc w zadnym odtwarzaczu....windows media player podaje komunikat ze albo nie ma codeka albo nie obsluguje takich plikow...mozecie mi podpowiedziec co jest zdrzylo mi sie to juz kilka razy.....moze wiecie jakiego codeka brakuje jesli to wina jego braku i gdzie moge go znalezc.Z gory dzieki za pomoc!!!!Pozdrawiam
Gość
 



Postprzez filipyo 02 Lut 2005, 23:27

daj pomoc/sprawdz czy sa aktualizacjie do odtwarzacza jak bendzie czegos brakowalo to ci sicagnie

Autor postu otrzymał pochwałę
ODDAM 30 DNIOWE PLATNE KONTO NA RAPIDSHARE ZA ZAPROSZENIE NA BTGIGS I TL LUB INNA DOBRA STRONE WIECEJ PW
filipyo
~user
 
Posty: 1762
Dołączenie: 13 Lis 2004, 10:01
Pochwały: 74



Postprzez MAck 02 Lut 2005, 23:38

http://optusnet.dl.sourceforge.net/sourceforge/mediainfo/AVIcodec_1.1.0.4.exe - tu masz programik przy pomocy którego będziesz mógł sprawdzić w jakim kodeku zapisany jest dany plik czyli będziesz wiedział czego ci brak jak już się dowiesz to będzie łatwiej stwierdzić co musisz doinstalować
Awatar użytkownika
MAck
~user
 
Posty: 141
Dołączenie: 02 Lut 2004, 17:26
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 8



Postprzez tomekh2 02 Lut 2005, 23:47

sprubuj z allplayerem sam instaluje kodeki znajdziesz na www.marbit.pl
skype----tomekha0, sorki za błędy taki mam styl
Awatar użytkownika
tomekh2
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 23 Gru 2004, 19:26
Miejscowość: rzeszów
Pochwały: 1



Postprzez MUTOPOMPKA 02 Lut 2005, 23:59

Proponuję zainstalować to http://www.members.lycos.co.uk/mutopompka/gspot221.exe (waga 221 kB). Jest to porgramik, który pokaże Ci jakimi kodekami zostało skompresowane.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 31 gości