• Ogłoszenie:

NOD-32, a paczka wirusów

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

NOD-32, a paczka wirusów

Postprzez Zbyszek_ch 21 Gru 2004, 13:18

reklama
Mam program antywirusowy NOD-32, i jak do tej pory byłem z niego zadowolony.
Do dzisiaj
Z ciekawości ściągnąłem sobie tą paczkę wirusów, którą zamieścił D!eselek 1.9T parę postów niżej.
W czasie ściągania NOD-32 nie odezwał się ani słowem, gdy ręcznie kazałem przeskanować ściągnięty plik zakomunikował (plików-1, wirusów-0).
Mam pytanie czy w czasie automatycznej aktualizacji baz wirusów możliwe jest sprawdzenie legalności programu, a w razie gdyby antyvirus był nielegalny spowodowanie aby przestał wykrywać wirusy, lub chociażby zmniejszył swoją skuteczność.
Zbyszek_ch
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 30 Lis 2004, 17:30



Postprzez JarekMk 21 Gru 2004, 13:46

Raczej nie. Naoisałeś że ściągnołeś tą paczke czyli archiwum, a NOD może nie potrafi dobrze skanować archiwów. Spróbuj jakimś innym antyvirem, może on-line albo weź dysk do kumpla i tak potraktuj to archiwum antyvirem. Pozdro! :wink: :wink:
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Postprzez MUTOPOMPKA 21 Gru 2004, 14:06

Avast żądzi... Avast radzi..... Avast nigdy Cię nie zdradzi.... Free do użytko domowego, nie zamula systemu, częste aktualizacje, w wersji PL. Miodzio. W połączeniu z TheBatem, i Kerio - miód!!!! Mniam. (Taki konfig mam u siebie).
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez LOCO 21 Gru 2004, 15:58

Ja używam NOD 32 baza wirusów aktualizuje mi sie średnio raz dziennie!
zassałem paczke o ktorej mówicie i uzyskany przezemnie wynik podałem w odpowiednim miejscu. Jak masz odpowiedni login i hasło to zassasz pełną wersje prograu po polsku oraz będzie Ci się aktualizował bez problemów. Używam NOD32 od jakiś 3-4 miesiecy i uważam że jest bardzo dobry!! A jesli chodzi o skanowanie archiwów to może masz wyłączoną funkcje skanowania takich własnei plików!!
Awatar użytkownika
LOCO
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:17
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 63



Postprzez Zbyszek_ch 21 Gru 2004, 19:47

Zgadza się, rację ma LOCO.
Nie miałem odfajkowanego skanowania archiwów.
Zbyszek_ch
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 30 Lis 2004, 17:30




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości