• Ogłoszenie:

Problem z FrontPage...

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problem z FrontPage...

Postprzez rafcio21 21 Lis 2004, 00:03

reklama
Jak robiłem strone w FrontPage to wszystko wyglądało ładnie, ale jak ją otworzyłem ją w Operze to wszysko sie zmieniło i strona wyglądała okropnie!!! Co mam zrobić żeby w obydwóch programach wyglądała tak samo??? Pomórzcie plizzz!!! A i jeszcze jedno... Załadowałem tą strone do neta i jak chciałem ją uruchomić to ładowała sie bardzo długo a były na niej tylko 4 obrazki i to małej pojemności!! jak mam zrobić żeby ładowało sie szybciej?? Możecie mi powiedzieć jak rozwiązać te problemy??? Bede bardzo wdzięczny...
rafcio21
~user
 
Posty: 24
Dołączenie: 11 Sie 2004, 19:34



Postprzez LOCO 21 Lis 2004, 11:06

Z twojego opisu nie wiele moge się domyśleć, najlepiejby było jakbyś podał link do tej strony.
Małe rady, żeby strony dobrze wyglądały w IE, Operze itp.
1. Zrób sobie tabelke i dopiero w tabelce rób strone, bo w przeciwnym razie Ci się wszystko rozjedzie.
2.Nie używaj pływających ramek <iframe>
a co do szybkości ładowania strony, to zależy od wielkości plików, od szybkości serwera i od szybkości łącza osoby oglądającej strone!
Awatar użytkownika
LOCO
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:17
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 63




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 19 gości