• Ogłoszenie:

program i wasze propozycje

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program i wasze propozycje

Postprzez Misiu36100 20 Lip 2006, 00:12

reklama
Miałem wiele programów tego typu chodzi mi o program najlepiej wersja PL program do robienia pokazu slajdów lub filmów z menu .Chce zrobić film składający się z 8 krutkich filmów . Podajcie nazwe prostego intuicyjnego łatwego programu gdzie posiada gotowe menu do filmów przejścia mniędzy klatkami itd podajcie mi nazwe . mile widziany opois jak zrobić takie filmy itd
Misiu36100
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 05 Gru 2005, 01:19



Postprzez Amistad18 20 Lip 2006, 00:17

możę nie zrobisz menu z wybieraniem itp, ale wszystko zmontować z jakimś własnym menu ( nie do wyboru, sam obraz kilka sek ) to zrobisz w Windows Movie Makerze ( :lol: ) ...
Ostatnio edytowany przez Amistad18, 20 Lip 2006, 00:35, edytowano w sumie 1 raz
Amistad18
~user
 
Posty: 4441
Dołączenie: 03 Sie 2005, 11:25
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 335



Postprzez Lukesh 20 Lip 2006, 00:26

Robisz prezentacje w PowerPointcie, konwertujesz do flasha np programem PowerPaint to Flash

PowerPoint to Flash jest małą aplikacją pozwalającą na hurtową zamianę prezentacji przygotowanych w PowerPoint-cie na format Flash. Flash jest niezależną i jedną z najpopularniejszych platform na świecie. Pozwala to na łatwe odtwarzanie prezentacji na różnych komputerach. Konwersja do formatu Flash umożliwia również łatwe publikowanie prezentacji w internecie.

Proces konwersji w programie PowerPoint to Flash jest bardzo prosty, można go opisać w kilku krokach.
Wystarczy wybrać żądaną prezentację PowerPoint, wskazać katalog docelowy (miejsce w którym zostanie utworzona prezentacja Flash), a nastepnie rozpocząć proces konwersji. Można również skorzystać z bardziej zaawansowanych opcji pozwalających zmienić inne właściowści dokumentu poddawanego konwersji np. dodać lub usunąć panel nawigacji, utworzyć autoodtwarzaną płytę CD, zmienić jakość, stworzyć efekty przejścia między poszczególnymi stronami prezentacji... .
W zależności od wielkości pliku wejściowego proces konwersji może zająć kilka minut.

Albo jesli sie znasz, to od razu mozesz zrobic Flasha np. w bardzo prostym programie Swishmax lub troche bardziej skomplikowanym Macromedia Flash :wink: Do wyboru do koloru :)

Amistad18 napisał(a):Windows Media Playerze ...


chyba w Windows Movie Makerze :mrgreen:
Awatar użytkownika
Lukesh
*mod
 
Posty: 7838
Dołączenie: 11 Lis 2005, 21:45
Miejscowość: Częstochowa / Kraków
Pochwały: 852



Postprzez Tomaszu 20 Lip 2006, 08:35

Ja też polecam Movie Makera. Tam możesz dobrać dogodne momenty i je posklejać jak Ci się podoba.
Awatar użytkownika
Tomaszu
~user
 
Posty: 1850
Dołączenie: 13 Lip 2006, 12:12
Miejscowość: Strzegowo ^^
Pochwały: 116



Postprzez JarekMk 20 Lip 2006, 08:44

Bardzo fajny ulead video studio bądź wspomniany już movie maker a jeżeli tylko slide show to irfan view :p
pzdr!
JarekMk
~user
 
Posty: 5151
Dołączenie: 10 Lis 2004, 13:38
Pochwały: 301



Nero Vision

Postprzez Misiu36100 21 Lip 2006, 00:28

Mam mały problem dodaje link do zrzutu tam jest opisane o co mi chodzi
http://rapidshare.de/files/26457881/Promyk.png.html
Misiu36100
~user
 
Posty: 31
Dołączenie: 05 Gru 2005, 01:19




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: kebaf oraz 45 gości