• Ogłoszenie:

PYTANKO!! JAki system najlepszy??

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

PYTANKO!! JAki system najlepszy??

Postprzez J4RaS 16 Lis 2004, 19:36

reklama
Mam takie pytanko:
Jaki system jest najlepszy do neta,a jaki najlepszy do gier.....???
wg mnie najlepszy do hier to jest Win98 albo WinMe.
Do neta najlepszy chyba jest WinXP,bo większośc gier na nim nie chodzi.
A jak z wami.
Ja mam Win98se i bardzo dobrze się sprawuje.Jestem z niego zadowolony:D
prosze kliknij w banner gGear !
Awatar użytkownika
J4RaS
~user
 
Posty: 308
Dołączenie: 26 Paź 2004, 18:00
Miejscowość: s-ce śl.
Pochwały: 8



Postprzez Siesiu 16 Lis 2004, 20:04

Ja miałem wszystko do XP oprócz Me :)
Win 3.11-No comment
Win 95-No comment
Win 98 SE- fajny, ale teraz już się postarzał i straśśnie nie stabilny. Niebieskie ekrany rulez:)
Win2000-wreszcie pierwszy porządny system. Stabilny, internecik śmigał-nie ma co narzekać-bardzo konfigurowalny. Co do gier troche gorzej-brak opcji Zgodność z... itp. Ale ogólnie fajny...Aha bym zapomniał brak Dosika:/
WinXP-Mam cały czas. Mulitimedia, internet, gry wsio wsio. Wadami są dosyć duże wymagania sprzętowe i kompletny brak DOSA.

Mi się najbardziej do wszystkiego podobał Windows 2000-Bo nie miałem z nim żadnych problemów. Ale do internetu jak dla mnie i tak najlepszy jest Pingwin:))

Pozdrówka Siesiu
Awatar użytkownika
Siesiu
~user
 
Posty: 598
Dołączenie: 11 Lis 2004, 14:31
Miejscowość: z Sosnowca
Pochwały: 34



Postprzez Fokus 16 Lis 2004, 20:25

nie mam najlepszego systemu... system jest dobry jak jego użydkownik :)
Ale mnie na forum dawno niebyło... Ale jestem wzbogacony o wiedze krórej nie miałem wiec do dzieła ! Kto mnie pamięta ?
Fokus
~user
 
Posty: 76
Dołączenie: 11 Kwi 2004, 18:16
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 1



Postprzez Zip 16 Lis 2004, 20:35

xp moim zdaniem rządzi !!
Zip
~user
 
Posty: 1969
Dołączenie: 12 Lis 2004, 16:06
Miejscowość: _____Zamość____ IQ : 162
Pochwały: 54



Postprzez zigbo8 16 Lis 2004, 21:16

no w erze prockow powyzej 2gb i setek megabajtow ramu szkoda sie cofac do prehistori - win 98 :D:D
Ja rowniez uwazam ze xp rulez...no i przedewszystkim to najstabilniejszy windows:)

...ale jak ktos ma sladszy komp to do gier lepiej mu sie sprawdzi 98SE
"I don't like the idea that I'm not in control of my life."
Awatar użytkownika
zigbo8
~user
 
Posty: 102
Dołączenie: 05 Sie 2004, 15:42
Miejscowość: somewhere in podkarpackie :]
Pochwały: 7



Postprzez -==KarpiO==- 17 Lis 2004, 21:15

zigbo8, chyba 2 ghz :D
XP Prof + SP2 to mi wystarcza... najstabilniejszy i najlepszy system mam juz go od 2-3 lat (oczywiscie nie myslec ze bez formatu :P)
na windowsie xp nie dzialaja stare gry np. mario wiec jak grasz w jakies starocie to wybierz 98... :)
-==KarpiO==-
 



Postprzez Magik 18 Lis 2004, 12:54

jedyny sluszny system operacyjny jaki kiedykolwiek mialem to byl win2k Pro....Moim zdaniem jest on najlepszy do surfowania....Jest stabilny, nie ma uruchomionych az tylu niepotrzebnych uslug co eXPerience, nie tworzy tez tez ogromnej ilosci plikow tymczasowych i jest bozbawiony tego bajeranckiego wygladu....Do grania to win98, bezproblemowo dzialaja gry pod DOS i te pod winde(czego nie mozna powiedziec o XP)
Pozdrawiam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez ania_23L 18 Lis 2004, 13:36

guzik prawda XP jest do bani, neostrada działa do bani na xp, w ogóle jest dziurawy i ma mnóstwo poprawek, latek i takie tam.
Najlepszy jest win98 na nim działa wszystko (choć na początku nie działała mi neostrada - brak sterów do płyty głównej), ale ja k znalazłam jes i zainstalowałam działa bez zarzutu, żadnych restartów ani zwisów - aż miło pracować.

Pozatym na win 98 czasami brakowało mi kilkanaście plików, wyskakiwały komunikaty po włączeniu kompa że brakuje plików a wszystko działało, na win xp brakło mi jakiegoś pliku i już format dysku go tylko ratował, nie da się nadimstalować.

WIN XP=SYF
ania_23L
~user
 
Posty: 6
Dołączenie: 29 Paź 2004, 14:45
Miejscowość: KIELCE



Postprzez LOCO 18 Lis 2004, 15:19

pracowałem n awin 3.1, 3.11, 95, 98, me, 2000, XP
I uważam że linux jest najlepszy :D
A jeśłi chodzi o system z serii windows to 2000 i XP!!
Awatar użytkownika
LOCO
~user
 
Posty: 446
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:17
Miejscowość: Kraków
Pochwały: 63



Re: PYTANKO!! JAki system najlepszy??

Postprzez I-R-A 18 Lis 2004, 16:08

I-R-A napisał(a):Ilu jest systemów - każdy ma swoich zwolenników i przeciwników. Pracuję praktycznie na każdym - i każdy ma swoje plusy i minusy - lecz jedynie ME nie stanowił żadnych plusów - totalny niewypał. Co do zastosowań - tu należy rozgraniczyć: jaki sprzęt, do czego ma służyć i co chcesz robić. Jeżeli interesują Ciebie same gry - to jednak 98 SE+ sp1/98 (jest taki formalny/nieformalny- nie wydany przez microsoft, dostępny na stronie bArTa www.underpl.org) Jeżeli interesuje Ciebie surfowanie po sieci i zarządzanie siecią - to jednak unixowy lub Linux. Jeżeli nie masz ochoty myśleć - to doradzam serię XP - ale wtedy musisz się liczyć z tym, że system uważa Ciebie za idiotę i robi wszystko, aby to Tobie udowodnić. Potwierdzam też uwagi kolegów co do 2000 - jeżeli chcesz używać tylko netu i zarządzać siecią - jest chyba najlepszy z serii microsoftu, ale tu osobiście jak pisałem wcześniej - preferuję jednak linuxa - choćby z tego powodu, że jest legalny i tani - czego nie powiem o microsofcie - to tyle - uważam, że zwolennikom XP się naraziłem, ale każdy ma prawo do prywatnych osądów - a praktyka weryfikuje legendy - pozdrówka - I-R-A :D
ZAKAZ LINKóW W PODPISIE
Awatar użytkownika
I-R-A
~user
 
Posty: 260
Dołączenie: 13 Paź 2004, 22:47
Miejscowość: Irleand Isle
Pochwały: 28



Postprzez Tom@szek 18 Lis 2004, 17:00

ania_23L napisał(a):WIN XP=SYF


Koleżanko-miałaś kiedyś zainstalowanego XP-ka z SP2(bądź SP1) :?:
Jeśli nie, to oszczędź sobie takiego typu komentarze.
Jeśli to syf - to podaj choć kilka przykładów na temat tego systemu - co Ci w nim nie odpowiada.( proszę o konkrety)
Neo-jest do bani, a nie system :roll:
Pozdrawiam.

LOCO - linux-a ludzie się dopiero uczą.
Jest to lepszy system od windowsów, ale przyzwyczajenia do windy są chyba silniejsze :)
Tom@szek
 



Postprzez J4RaS 18 Lis 2004, 18:26

Kolego,kemot!!! nie mów,że neo jest do bani,bo ja mam neo i jestem z niej zadowolony.Jeżeli ty jesteś taki mądry to powiedz jakie masz zastrzeżenia do neostradki?? :evil: :shock:
prosze kliknij w banner gGear !
Awatar użytkownika
J4RaS
~user
 
Posty: 308
Dołączenie: 26 Paź 2004, 18:00
Miejscowość: s-ce śl.
Pochwały: 8



Postprzez Fokus 19 Lis 2004, 16:55

ludzie już niedługo 64bitowy win xp to będie coś :)
Ale mnie na forum dawno niebyło... Ale jestem wzbogacony o wiedze krórej nie miałem wiec do dzieła ! Kto mnie pamięta ?
Fokus
~user
 
Posty: 76
Dołączenie: 11 Kwi 2004, 18:16
Miejscowość: Włocławek
Pochwały: 1



Postprzez pacio6 19 Lis 2004, 17:32

ja uważam za najlepszy xp sp2. na necie jestem bezpieczny, gry mi wszytskie chodza i sie nie wieszaja, programy tez (coraz wiecej programow jest przeznaczonych tylko do 2000 i xp). 98 jest wg mnie niestabilny i do mojego przynajmniej kompa sie nie nadaje.
nie polacam jednak windows xp bez zadnych dodatkow. pelen dziur i bledow, chociasz i tak o niebo lepszy niz 98 (o linuxie nie wspominajac...)

XP Prof + SP2 to mi wystarcza... najstabilniejszy i najlepszy system mam juz go od 2-3 lat (oczywiscie nie myslec ze bez formatu )

xp sp2 wyszedl ok pól roku temu...
Awatar użytkownika
pacio6
~user
 
Posty: 48
Dołączenie: 29 Wrz 2004, 13:42
Miejscowość: POLSKA
Pochwały: 1



Postprzez -==KarpiO==- 19 Lis 2004, 22:00

pacio6 chodzilo mi o sam system a nie SP2 ;) a SP2 PL wyszedl gdzies w pazdzierniku a to chyba nie pol roku :D wszesniej XP +SP1
-==KarpiO==-
 



Postprzez Rudesmen 30 Lis 2004, 16:09

Mój wujek ma Me i uwarzałem go za szajz do puki nie zainstalowałem sobie go na moim kompie(co prawda mało go używam i nie mam możliwości zobaczyć jak sie sprawuje w grach)
A najbardziej podobają mi się kompozycje pulpitu.
Awatar użytkownika
Rudesmen
~user
 
Posty: 541
Dołączenie: 11 Lis 2004, 21:19
Miejscowość: Gorzów Wlkp.
Pochwały: 13



Postprzez Hunt3R 30 Lis 2004, 16:42

Ja mam ME.......
esh....
Do dnia 25 listopada ubóstwiałem go :] (heh), choć zawsze chciałem sobie walnąc Xp, no ale nie ten sprzęt (gry by jeszcze bardziej zamulały... :)
No, ale w w/w dacie poszło za daleko. Wszystko się roz*****ło i c**j, po formacie jeszcze gorzej, a najlepszy schemat to to, że mój WinME to oryginał hehehe. :(
Niedługo format mnie czeka (znowu, chyba się zaje**e.... )
A tak w ogóle, to chyba rekard.... po 3-ech dniach format (buhahah :) ) :(
esh....

Polecam XP SP2
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Postprzez Seaner 30 Lis 2004, 16:44

Dami napisał(a):Ja mam ME.......
esh....
Do dnia 25 listopada ubóstwiałem go :] (heh), choć zawsze chciałem sobie walnąc Xp, no ale nie ten sprzęt (gry by jeszcze bardziej zamulały... :)
No, ale w w/w dacie poszło za daleko. Wszystko się roz*****ło i c**j, po formacie jeszcze gorzej, a najlepszy schemat to to, że mój WinME to oryginał hehehe. :(
Niedługo format mnie czeka (znowu, chyba się zaje**e.... )
A tak w ogóle, to chyba rekard.... po 3-ech dniach format (buhahah :) ) :(
esh....

Polecam XP SP2


Oj tam ja potrafie robić format 5x na tydzień i 3x na dzień :P

Najlepsza winda to 2000 + Sp4
Awatar użytkownika
Seaner
~user
 
Posty: 36
Dołączenie: 19 Lis 2004, 19:12
Pochwały: 3



Postprzez Hunt3R 30 Lis 2004, 16:46

Seaner napisał(a):Oj tam ja potrafie robić format 5x na tydzień i 3x na dzień

No ja bym nie wyrabiał z takim sys'em :D:D:D
Awatar użytkownika
Hunt3R
 
Posty: 1074
Dołączenie: 21 Lut 2004, 01:49
Pochwały: 43



Postprzez Seaner 30 Lis 2004, 16:50

Dami napisał(a):
Seaner napisał(a):Oj tam ja potrafie robić format 5x na tydzień i 3x na dzień

No ja bym nie wyrabiał z takim sys'em :D:D:D


Hah u nas w szkolnej biblotece są kompy celki 333mhz na których są Windowsy 2000 :P
Awatar użytkownika
Seaner
~user
 
Posty: 36
Dołączenie: 19 Lis 2004, 19:12
Pochwały: 3



Następna

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości