• Ogłoszenie:

[szukam]programu do łamania hasła w biosie

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

[szukam]programu do łamania hasła w biosie

Postprzez pop 25 Paź 2004, 21:21

reklama
jak zna ktoś taki prgram to niech poda linka :) z góry dzięki[/b]
pop
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 20 Paź 2004, 20:19
Miejscowość: Bytów



Re: [szukam]programu do łamania hasła w biosie

Postprzez marcel3miasto 25 Paź 2004, 21:34

pop napisał(a):jak zna ktoś taki prgram to niech poda linka :) z góry dzięki[/b]


najprościej jest wyjąć bateryjkę z płyty głównej. Kasujesz w ten sposób tzw cache płyty, łącznie z hasłem założonym na bios.
Oczywiście dobrze jest pamiętać ustawienia biosu, lub wiedzieć jak go ustawić przed wyjęciem bateryjki...
zajrzyj na moją stronę... dowiesz się rzeczy o których nie miałeś pojęcia...
Awatar użytkownika
marcel3miasto
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 22 Maj 2004, 10:37
Miejscowość: księstwo 3miasta



Postprzez markovcd 25 Paź 2004, 23:25

W każdym biosie jest hasło uniwersalne (O TAK!). Tylko musisz poszukać, zależy to od firmy
markovcd
~user
 
Posty: 7
Dołączenie: 25 Paź 2004, 23:15



Postprzez pop 26 Paź 2004, 14:16

dzięki za pomoc spróbóję to wykorzystzć
pop
~user
 
Posty: 37
Dołączenie: 20 Paź 2004, 20:19
Miejscowość: Bytów



Postprzez c-kozi 31 Paź 2004, 19:46

wyciąganie baterii jest przejawem nie znajomości budowy kompa,i nikomu tego nie polecam bo mozna cos na plycie uszkoddzic. Na plycie jest specjalna zworka z reguly umieszczona nie daleko bateri i ma oznaczenie JP1 lub CMOS po jej zwarciu kasujesz ustawienia w biosie.

Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
c-kozi
~user
 
Posty: 74
Dołączenie: 01 Mar 2004, 14:01
Miejscowość: Wrocław
Pochwały: 1



Postprzez (D.E.X.) 01 Lis 2004, 00:55

heheh co do uszkodzenia kompa i co do hasła na bios heh miałem kiedys przygode bo jeszcze dobrze nie znałem budowy kompa i nie moglem znalesc bateryjki od biosu <wiem duza taka fajna i mialem ja przed nosem ale nie przylukałem> hhehe i co zrobiłem wycignołem kostke biosy buahah i przy okazji złamałem jedna nozke od biosu nie przejmujac sie tym włazyłem bios spowrotem <zaznaczam ze nozem wyjmowałem bios> i co sie okało pozniej wogole monitor nie chciał mi sie właczyc ale pozniej przyszel BRAT mialem nizły ochrzan i moj komp chodził na 2 szpilkach heheh ale na szczescie wymienili mi kompa i juz nie bawie sie w zadne wyjmowania
(D.E.X.)
 



Postprzez marcel3miasto 01 Lis 2004, 22:07

c-kozi napisał(a):wyciąganie baterii jest przejawem nie znajomości budowy kompa,i nikomu tego nie polecam bo mozna cos na plycie uszkoddzic. Na plycie jest specjalna zworka z reguly umieszczona nie daleko bateri i ma oznaczenie JP1 lub CMOS po jej zwarciu kasujesz ustawienia w biosie.


masz rację, zwora jest bezpieczniejsza. W sumie to myslalem o zwarciu, a pisałem o bateri. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
zajrzyj na moją stronę... dowiesz się rzeczy o których nie miałeś pojęcia...
Awatar użytkownika
marcel3miasto
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 22 Maj 2004, 10:37
Miejscowość: księstwo 3miasta




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 51 gości