• Ogłoszenie:

azureus- najlepszy pod neostradę???

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

azureus- najlepszy pod neostradę???

Postprzez master 15 Lut 2004, 13:53

reklama
Cześć :) Jak myślicie ,czy azureus jest pod neostrade najlepszym klienem??? A może znacie lepsze??? Czy jest inny klient na którym mozna osiagac maksymalne transfery a w razie reseta kompa sam kontynuuje pobieranie? Pewnie zastanawiacie sie , po co zadaje takie pytania? Otóz po długim czasie szczęśliwego korzystania z azureusa (ach te transferki- filmiki w 3,5 h) coś sie niestety spieprzyło :( . Gdy ccę uruchmic azureusa nie chce się właczyć! Przeintalowałem ponownie azureusa i jave (tak na wszelki wypadek) ale nawet po instalacji nie chce si e uruchomic kreator konfiguracji (jakby mój komp nie przyjmował nic co z nim zwiazane). TAk więc raczej nic nie zdziałam z azureusem i pytam sie was, czy znacie równie dobrego klienta, na którym będe mógł maksymalnie ściagać, a program w razie czegos sam będzie kontynułował pobieranie? Jesli takiego dobrego klienta znacie to dajcie linka! PROSZE!
PS. teraz korzystam z ABC ale nie wierze zbytnio w ten program...
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Re: azureus- najlepszy pod neostradę???

Postprzez pinger 15 Lut 2004, 14:23

master napisał(a):po długim czasie szczęśliwego korzystania z azureusa (ach te transferki- filmiki w 3,5 h) coś sie niestety spieprzyło


Hehehe pod neo juz ci nic nie pomoze, bo neo juz dawno zeszlo na psy i juz nie jest tak dobre jak kiedys. BA. TPSA juz zrezygnowala z neostrady (ciekawe dlaczego?)

Probuj wszystkich progrmaow po koleji, cos napewno ci pomoze, skad ja moge wiedziec co bedzie dzilac dobrze w twooim komputerze??? Napewno znasz takie programy jak kazzalub dc++ (hehe tu trzeba sie zachowywac ;) ) wiec proboj
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez wlochaty 15 Lut 2004, 14:31

jest nowy klięt Torrenta !! nazywa się MBitTorrent !! jak chesz to jest tu http://www.marbit.com.pl/download/MBitTorrent.exe on nie zapycha kompa tak jak Azureus a jak go wrzucisz do autostartu to będzie ci sie załanczał równo z załączeniem kompa !! :D:D:D:D ja na LAN-ie max miałem 33 kb\s !! a na innych nie przekraczało 20 kb\s !!
Awatar użytkownika
wlochaty
 
Posty: 177
Dołączenie: 27 Sty 2004, 15:00
Miejscowość: Sosnowiec
Pochwały: 2



Postprzez -==KarpiO==- 15 Lut 2004, 15:21

juz biore sie za sciagnie i powiem jaki mialem transfer :D

co to za program dziwny???????/ na nim tylko 2 kB/s ale za to azureus panuje mialem wlasnie 55 kB/s ale po 5 minutach mi spadl do 15 kB/s dlaczego?? ustawilem ze moga ode mnie sciagac z predkoscia 60 kB/s i na poczatku bylo dobrze a teraz sie zmniejszyl
-==KarpiO==-
 



Re: azureus- najlepszy pod neostradę???

Postprzez master 15 Lut 2004, 20:50

pinger napisał(a):
master napisał(a):po długim czasie szczęśliwego korzystania z azureusa (ach te transferki- filmiki w 3,5 h) coś sie niestety spieprzyło


Hehehe pod neo juz ci nic nie pomoze, bo neo juz dawno zeszlo na psy i juz nie jest tak dobre jak kiedys. BA. TPSA juz zrezygnowala z neostrady (ciekawe dlaczego?)

Probuj wszystkich progrmaow po koleji, cos napewno ci pomoze, skad ja moge wiedziec co bedzie dzilac dobrze w twooim komputerze??? Napewno znasz takie programy jak kazzalub dc++ (hehe tu trzeba sie zachowywac ;) ) wiec proboj


wiesz co??? jestes takim pacanem,ze szkoda się odzywac! czy ty masz wogóle neostradę???? A moze ci zabrali i się wyzywasz?? Chłopie nie odzywaj się bo jeszce wczoraj bezproblemowo filmiki sciagałem z 65 KB/s więc stój pysk!!! A nie poruwnój mi kazzy lub cenzura! dc++ do torrenta bo to smieszne :) :) :) . Z kazzy to ja moge sobuie co najwyżej wirusa sciagnac!!!!!!!
PS. czy nikt nie korzysta z eno+ i torrenta??? Ludzie pomocy!!!!
Jeden mi gada jak mu na lanie szło, drugi pieprzy nie do rzeczy! Weźcie cos doradźcie!!
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez master 15 Lut 2004, 21:01

niemam zamiaru czejkac na kurde dobry dzień!!!!!!!!!! Torrent po prostu rządzi~!!!!!!! Jest tam wszystko! I zawsze z dobrą prędkościa! Tylko ,ze klient mi nawalił, więc prosze kurde o pomoc, i rade od gościa, który dany programik sprwadził! Czy n żyja w tym kraju same patałachy!??????????
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez -==KarpiO==- 15 Lut 2004, 21:19

no ja ci nie powiem bo nie mam neo... a na torrencie zeczywiscie jest wszystko tylko ja mam bardzo slabiutkie transfery wiec dla mnie najlepsze jest DC++
-==KarpiO==-
 



Postprzez master 15 Lut 2004, 23:52

no to się chyba dogadalismy :)
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez CeLeRoN 16 Lut 2004, 08:58

i to nie zalezy od klienta tylko od wsztystkiego, nawet od pogody...
Awatar użytkownika
CeLeRoN
~user
 
Posty: 564
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:14
Miejscowość: ++RaDoM++



Re: azureus- najlepszy pod neostradę???

Postprzez pinger 16 Lut 2004, 09:47

master napisał(a):jestes takim pacanem


Jestes? A myslalem ze jestes plaster czy tam chlaster, a nie - master - ale swojego wc

...ze szkoda się odzywac!


Ktos cie prosil o zdanie??

czy ty masz wogóle neostradę???? A moze ci zabrali i się wyzywasz??


Nie, nie mam neo. Mam DSL 4mbity od Crowleya

Chłopie nie odzywaj się bo jeszce wczoraj bezproblemowo filmiki sciagałem z 65 KB/s


Zachowujesz sie jak dziecko. Eeee filmy mi sie nie sciagaja, polece na forum sie wyzalic eeee, mamusiu, eeee

więc stój pysk!!!


Tak ci tatus muwi przy obiedzie? Hmm fajna atmosferka

A nie poruwnój mi kazzy lub cenzura! dc++


DC jest wg ciebie cenzura! bo pewnie nie umiesz go obslugiwac, albo boli cie to ze na dc trzeba tez cos uzdostepniac, a nie jak na kazie sam zakrecasz kurki a ssiesz ile wlezie

Z kazzy to ja moge sobuie co najwyżej wirusa sciagnac!!!!!!!


Ze wszystkiego mozesz sobie wirusa sciagnac

Ludzie pomocy!!!! Weźcie cos doradźcie!!


Idz sie lecz. Lepiej zeby takie obrazanie nie pojawilo sie opnownie, bo bedziesz sobie nowe konto zakladal na forum. Synku ja cie nie obrazam i nie radze ci wyskakiwac z takimi jakich uzywasz na podworku.
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez pinger 16 Lut 2004, 09:52

W pizde jeza, nie chec nikogo jechac ale tez nie che zeby ktos jechal po mnie. Wyrazilem swoja opinia o neo, ale masterowi sie to nie spodobalo, urazilem chyba jego godnosc (?) i sie chlopak spultal... na forum
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez -==KarpiO==- 16 Lut 2004, 13:13

ja mam 12 lat :D:D:D:D:D:D:D:D :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
-==KarpiO==-
 



Postprzez pinger 16 Lut 2004, 13:48

master napisał(a):heheheheeh to było beznadziejne! ile wy wszyscy maci elat ,ze popieracie takie bzdury????? Chłop kompletnie nie na temat odezwał się o neo+ (pewnie naprawde ci kolego zabrali :) ) a póżniej typowo na 13 latka kryrtykowął moja wypowiedz która isałem z duzymi nerwali! "pod neo+ niec ci nie pomoze" "schodzi na psy" "TPSA zrezygnowąła" hahahahahahahahahahahah ciebie w tym domku chyba stary po ryje kopie całymi dniami!!!!! I jeżeli cenzura! nie na temat to spiprzaj serdecznie bo mnie denerwujesz! mozecie da c mi bana i tak wiem o internecie wiem tylwe c wqy nie nauczycie sie w sto lat i bez probelmu będe zakładał tyle kont z,ę wam się wszyswtkich w głowie zakręci!~I ty pinger nie będziesz za to odpowiadał!@!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Jestes typowym polaczkiem-burakiem z komunistycznej rodzinki!


Tak tylko cytuje zebys nie usunal i czekam na odzew admina
masz problem? :) dzwon:P Skype: pinger
Awatar użytkownika
pinger
~user
 
Posty: 232
Dołączenie: 29 Sty 2004, 09:47
Miejscowość: wroc.pl
Pochwały: 5



Postprzez MaTi 16 Lut 2004, 15:52

A wiec tak przypatrzylem sie calemu topicowi, pinger Ty tez nie powinienes wyzywac mimo ze pierwszy zaczął master, powinienes odrazu zglosic do mnie.
Nastepnym razem prosze nie odpowiadac tym samym na takeigo typu posty tylko zglosic to mi!
Dostajecie upomnienie master wieksze, poniewaz on zaczął wiec jezeli sie to powtorzy dostaniesz bana master! :evil:
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Postprzez master 16 Lut 2004, 17:08

to wszystko jest jakby wyrwane z kontekstu! czy ja zacząłem? Pewnie tak, ale nie w taki sposób!!!! Zresztą jeżeli macie po 12 lat to nieźle :) Powiedzmy ,ze tego nie było, a pinger niech gada na temat i z głowa bo wcale mi nie zaimponowałes kolego (czyzbyc uważał sie za świetnego znawce internetu??? to dziwne...)
master
~user
 
Posty: 22
Dołączenie: 27 Sty 2004, 19:24
Miejscowość: Częstochowa



Postprzez MaTi 16 Lut 2004, 17:57

niewazne jak jest, licza sie fakty to co napisales... przeczytaj uwaznie regulamin http://programosy.schron.pl/forum/rules.php
Jezeli ktos napisał posta ktory Ci nie pomogl w niczym to trudno to nie znaczy ze mozna komus dogryzac itp... temat zamkniety odnosnie waszego zachowania jak, jak chcecie sobie cos powiedziec to PW tutaj juz tylko piszcie 3mając sie tematu !
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości