• Ogłoszenie:

Problemy z GaduGadu ?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problemy z GaduGadu ?

Postprzez ZiWPjB 20 Paź 2004, 06:10

reklama
Wszystkich zainteresowanych i tych, którzy mają problemy z gadugadu zapraszam. Postaram sie pomóc.
Powstają Motocykle,Motocykle Ogarniają Świat,Ludzie Giną Przez Motocykle...
ZiWPjB
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 19 Paź 2004, 14:26
Miejscowość: Działdowo



Postprzez sed 24 Paź 2004, 12:04

mam juz numer gg ale chce drugi za kazdym razem kiedy chce sie zarejestrowac wyskakuje mi ze nie moze poloczyc sie z serwerem rejestrujacym.no i jeszcze pytanko czy mozna cos zrobic zeby usuniete rozmowy z archiwum jakos odzyskac lub zeby podczas usuwania trafialy do jakiegos forderu.no i jeszcze cos czy mozna tak wykabinowac zeby rozmowy z czata automatycznie sie zapisywaly???proam mam winwows xp profesional

Autor postu otrzymał pochwałę
sed
~user
 
Posty: 206
Dołączenie: 26 Wrz 2004, 16:20
Miejscowość: Bydgoszcz
Pochwały: 1



Postprzez marcel3miasto 24 Paź 2004, 16:44

przyłączam się do problemu rejestracji... według prośby:
ZiWPjB napisał(a):Wszystkich zainteresowanych i tych, którzy mają problemy z gadugadu zapraszam. Postaram sie pomóc.
zajrzyj na moją stronę... dowiesz się rzeczy o których nie miałeś pojęcia...
Awatar użytkownika
marcel3miasto
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 22 Maj 2004, 10:37
Miejscowość: księstwo 3miasta



Postprzez Ketiw 24 Paź 2004, 16:55

mam fatalny problem nie wiem czy da sie go rozwiazac :/ a wiec gdy dam na zakoncz ikonka znika i jest ok ale gdy pozniej właczam to wyskakuje "problemy z komunikatorem" i musze zrobic resa zeby znow dzialalo :(
Athlon 1800+
ATI Radeon 9550---->9600 Xt
512 DDR
Ketiw
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 24 Paź 2004, 16:38
Miejscowość: Katowice



Postprzez ZiWPjB 24 Paź 2004, 18:39

co do pierwszego problemu to myslę że moge pomóc ale za duzo pisania ZAPRASZAM NA GG 4696344 . Co do problemu drugiego ( problem z resetem ) to nie mam zielonego pojęcia co może być przyczyną, nigdy nie spotkałem się z takim problemem. Może powinieneś skontaktować się z administracją gadugadu i ich zapytać !? oni napewno wiedzą o co chodzi.
Powstają Motocykle,Motocykle Ogarniają Świat,Ludzie Giną Przez Motocykle...
ZiWPjB
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 19 Paź 2004, 14:26
Miejscowość: Działdowo



Postprzez kisielku 25 Paź 2004, 21:29

Mam problemik nie widzę emotów na liscie? Mam Mozilla fire fox, czy to moze byc to??
kisielku
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 25 Paź 2004, 21:26



:)

Postprzez ZiWPjB 26 Paź 2004, 15:06

uważam że raczej nie, ale nie wiem tesh co może byc przyczyną tego że nie widzisz emotów :( wiekszośc ludzi zna wszystkie emoty na pamięć ale do rzeczy .... nie mogę w tym pomóc nie wiem co może byc przyczyną móżliwe że ta mozilla bo np ja jej nie mam a ja emotki widze ale wątpie zeby to było przyczyną tego że nie widzisz emotó przykro mi .... jeżeli inni wiedzą to prosze także pomagajcie mi w tym temacie ! bo napewno są ludzie którzy znają się na tym bardziej niż ja :)
pozdrawiam...
Powstają Motocykle,Motocykle Ogarniają Świat,Ludzie Giną Przez Motocykle...
ZiWPjB
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 19 Paź 2004, 14:26
Miejscowość: Działdowo



A ja wiem ;-)

Postprzez mathrone 26 Paź 2004, 20:25

A ja wiem czemu ich nie masz;-)
emotikonki sa zaje..fajne ;-)
Wiem i postaram sie pomoc... Do rzeczy... Klakasz sobie na NARZEDZIA w glownym pasku na smej gorze (tam gdzie sa: Plik, Edycja <Widok itd...)
Nastepnie OPCJE INTERNETOWE i nastepnie wybieramy zakladke "zaawansowane"... UWAGA!! tam ostroznie!!! TAM zaznaczamy POKAZ OBRAZY (w grupie Multimedia) Powinno dzialac;-)
Jezeli pomoglem to bardzo mi milo. porsze jeszcze tylko napisac na prywatnego posta czy sie udalo
mathrone
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 11 Paź 2004, 19:32



:)

Postprzez ZiWPjB 26 Paź 2004, 20:32

dziekuje za pomoc ale to jest chyba do windowsa 98/2000 tak? sprawdzałem to co mówiłeś i ja tego nie mam ponieważ mam XP. Pozdrowienia...
Powstają Motocykle,Motocykle Ogarniają Świat,Ludzie Giną Przez Motocykle...
ZiWPjB
~user
 
Posty: 10
Dołączenie: 19 Paź 2004, 14:26
Miejscowość: Działdowo



Postprzez kisielku 27 Paź 2004, 20:23

powiem tak po tygodniu siedzenia, 10 razach instalowania nowego gg, zabawy ze sterami flashami i dodatkami postanowiłem zrobic formata!! Teraz juz działa, bo mkusi!!
kisielku
~user
 
Posty: 9
Dołączenie: 25 Paź 2004, 21:26




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 26 gości