• Ogłoszenie:

[szukam]program do kopiowania płyty DVD

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

[szukam]program do kopiowania płyty DVD

Postprzez Jawor 18 Lip 2004, 22:46

reklama
Hejka wam. Potrzebuje programu żeby skopiować film dvd(obraz płyty na dysku i nagranie na płytkę). NArazie używam clone dvd 2.5 ale wolałbym mieć pełną wersję :) Następne pytanie to kiedy wejdą nagrywarki Duble-layer(dwuwarstwowe) i czy warto kupić nagrywarkę firmy Sony :D
Podpis:
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 200 znaków
Awatar użytkownika
Jawor
~user
 
Posty: 56
Dołączenie: 08 Mar 2004, 15:22
Miejscowość: WhieStock



Postprzez Robertj 19 Lip 2004, 19:46

CloneDVD


Mam nadzieję, że ten program zadziała. Co do nagrywarek dwuwarstwowych kiedy wyjdą? No cóż wiem tyle co piszą na różnych portalach internetowych, czyli już wkrótce.
Sony już rozpoczęła sprzedaż swojego modelu DRU-700A cena jaką znalazłem wynosi około 760 PLN. Trudno powiedzieć czy warto, na razie nie ma zbyt dużego wyboru.

Ciekawostka dla ludzi posiadających nagrywarki DVD Lite-On 451S, 812S i 851S, wymiana firmware'u pozwala uzyskać z jednowarstwowej nagrywarki dwuwarstwowe. Ile w tym prawdy nie wiem. Informacja na ten temat:



Firma BenQ zaprezentowała nagrywarkę DW 1600 16x DVD +R/+RW, która pozwala na nagranie pełnego krążka DVD 4,7 GB w czasie 6 minut. Nagrywarka dostępna będzie w Polsce już na przełomie lipca i sierpnia 2004 r. w sugerowanej cenie detalicznej 530 PLN.
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



Postprzez Jawor 19 Lip 2004, 21:07

ohohoho dzięki :P :wink:
Podpis:
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 200 znaków
Awatar użytkownika
Jawor
~user
 
Posty: 56
Dołączenie: 08 Mar 2004, 15:22
Miejscowość: WhieStock




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości