• Ogłoszenie:

do tworzenia ofert

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Do tworzenia ofert

Postprzez Tauros 11 Lis 2005, 09:43

reklama
Często w firmie tworzę oferty, i poszukuję programu lub ...? gdzie będę mógł stworzyć bazę produktów a następnie poprzez wytnij-wklej , wklejał je do oferty handlowej.Może jest taka funkcja w Office a ja nie wiem? :oops:
Tauros
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 26 Gru 2004, 12:40



Postprzez odin 11 Lis 2005, 11:09

bazę produktów

Exel
a następnie poprzez wytnij-wklej , wklejał je do oferty handlowej

Twoje palce
Może jest taka funkcja w Office a ja nie wiem

Dla niektórych office to jest samo "pisanie tekstu", i dziwią się jeszcze że taka dużo instalacja, skoro oni tylko "pisanie" potrzebują :)

Możesz stworzyć wirtualną baze w php'ku, i przypisać cheackbox'ą kilka funkcji, gdzie po naciśnięciu nań, produkt pojawi się na stronie - i powiedzmy Ty sobie ją wydrukujesz czy coś podobnego. Taka pierwsza myśl.
Ja robiłbym to ręcznie, bo czasem cięzka praca jest lepsza niż udziwnianie. Dla przykładu, nie wydaje Ci się że strony oparte na samych znakach są czytelniejsze ?

_________________________________
|
| Tytuł strony
|________________________________
\_menu__linki__arty__kontakt__itd____

Czasem można wykonań coś nparawdę dobrego, przy pomocy prostych metod :)

Edyta mówi:
ja nie twierdze że to wyżej jest dobre, ale widziałem kilka naprawde światnych stron.
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: soniyasinghania oraz 40 gości