• Ogłoszenie:

z ftp !! pilne !! pomocy !!

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

z ftp !! pilne !! pomocy !!

Postprzez Barthas 10 Lis 2005, 17:42

reklama
Witam serdecznie!!

Mam ogormny problem z dostaniem sie na serwer lycos.
Musze sie tam dostac, probuje caly czas przez program FlashFXP i zawsze wszystko ładnie pieknie dzialalo az od pewnego dnia nie moge się połączyć. Po krótce opisze problem:

Przy logowaniu zatrzymuje sie na czyms takim:

PASV
227 Entering Passive Mode (212,78,204,231,209,77).


i długo myśli. Po chwili przerywa łączenie i wyskakuje:

Data Socket Error: Connection timed out
List Error


I tak za kazdym razem !! Zaznaczam ze nie zmienialem nic w ustawieniach programu, przed paroma dniami wszystko dobrze dzialalo az pewnego dnia cos takiego. Probowalem tez pzez inne programy (Total Commander i SmartFTP) i tez nie moze sie połączyć.

Za wszelką pomoc w tej sprawie bede bardzo bardzo wdzieczny !! Licze na Was. Musze sie dostać na ten serwer !!

Licze na szybkie odpowiedzi !


Aha próbowałem tez na programie FileZilla i bład jest niestety podobny:

Komenda: PASV
Odpowiedź: 227 Entering Passive Mode (212,78,204,231,213,2).
Komenda: LIST
Błąd: Kanał transmisyjny nie został otwarty. Przyczyna: Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział.
Błąd: Nie można było odzyskać listy katalogów


Na inne serwery oprocz lycosa te sie nie moge wbić...

Pozdrawiam! Mam nadzieje ze mi pomozecie....
Barthas
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 07 Maj 2005, 11:49



Postprzez MUTOPOMPKA 10 Lis 2005, 17:48

Barthas napisał(a):Kanał transmisyjny nie został otwarty. Przyczyna: Próba połączenia nie powiodła się, ponieważ połączona strona nie odpowiedziała poprawnie po ustalonym okresie czasu lub utworzone połączenie nie powiodło się, ponieważ połączony host nie odpowiedział.

I Tu masz wyjaśnienie!!!

Serwer przeciążony! Musisz poczekać!
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Barthas 10 Lis 2005, 22:52

Tylko ze napisalem ze tak juz jest od kilku dni. I to nie chodzi tylko o jeden serwer. Na inne konta na innych serwerach tez sie nie moge wbic....

A poza tym mam neta przez LAN, sieciówke. Mi sie wydaje ze to cos w tym jest nie tak bo sprawdzalem przez inny komuter co ma neostrade i normalnie idzie sie wbić, sprawdzalem równiez na innym komputerze co jest razem w sieci ze mną i jest to samo co u mnie !! ten samo bład !!

Wiec w czym jest problem ?? Co mam robic ?? Pomożcie....
Barthas
~user
 
Posty: 4
Dołączenie: 07 Maj 2005, 11:49



Postprzez odin 11 Lis 2005, 11:26

Napisz do Swojego administratora sieci co zrobił.
Wiem niesamowite, ale to może być to. Wręcz cięzko w to uwierzyć ( nie ma łyżki ) ale na Lanie to on przydziela wam prawa i to do niego z pretensiami. Dasz sobie z radę prawda ?
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: ivan234 oraz 37 gości