• Ogłoszenie:

czym moge monitować prędkości łącza internetowego?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Czym moge monitować prędkości łącza internetowego?

Postprzez daro11 05 Lis 2005, 19:14

reklama
Potrzebny mi jakiś programik który pokazywałby prędkości łącza podczas wysyłania i odbierania plików z internetu ponieważ mam problem coś wysłać [ciągle traci połączenie z serwerem i nic nie umie wysłać]Operator upiera się że jest wszystko w porządku.Jakby było to by nie było tego problemu.Nie umie wysłać nawet 1MB bo w połowie traci połączenie.Szukałem w internecie ale widocznie nieskutecznie bo nic nie znalazłem.Proszę o pomoc.
daro11
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 24 Lip 2005, 22:32



Postprzez Sebeq 05 Lis 2005, 19:19

właśnie wysyłam NetMetera zara podam ci linka

[ Dodano: Dzisiaj o 18:20 ]
no już wysłałem
http://rapidshare.de/files/4659854/netmeter_v0999beta2.exe.html
Sebeq
~user
 
Posty: 25
Dołączenie: 26 Paź 2005, 18:20



Postprzez stary* 05 Lis 2005, 19:21

Moje miejsca sieciowe.....prawy przycisk ,wlasciwosci, pokaż wszystkie połączenia,wybierz połączenie, prawy przycisk, właściwości, pokaż ikonę lączności w obszarze powiadomień... :wink:
pOZdRO :wink:
Awatar użytkownika
stary*
~user
 
Posty: 2181
Dołączenie: 15 Kwi 2005, 12:40
Miejscowość: Ruda Śląska
Pochwały: 145



Postprzez daro11 05 Lis 2005, 21:10

stary243 napisał(a):Moje miejsca sieciowe.....prawy przycisk ,wlasciwosci, pokaż wszystkie połączenia,wybierz połączenie, prawy przycisk, właściwości, pokaż ikonę lączności w obszarze powiadomień... :wink:
pOZdRO :wink:


Właśnie tylko u mnie ta ikonka przez cały czas pokazuje zawsze to samo 100.0Mb/s czy jest połączenie z internetem czy nie ma.

[ Dodano: Dzisiaj o 20:38 ]
Sebeq napisał(a):właśnie wysyłam NetMetera zara podam ci linka

[ Dodano: Dzisiaj o 18:20 ]
no już wysłałem
http://rapidshare.de/files/4659854/netmeter_v0999beta2.exe.html


Dzięki za programik,właśnie czegoś takiego szukałem teraz widze że prędkość wysyłki jest tylko ok.0.6 KB/s i zanika po chwili do zera. Pozdrowionka
daro11
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 24 Lip 2005, 22:32



Postprzez odin 05 Lis 2005, 21:41

daro11 napisał(a):
Właśnie tylko u mnie ta ikonka przez cały czas pokazuje zawsze to samo 100.0Mb/s czy jest połączenie z internetem czy nie ma.


Dobre :D :D

Spójż na pakiety wysłane i odebarne, to tak właściwie Cię interesuje, lub zainstaluj jakiegoś firewall'a który ma opcię statystyki. Sygate ma ją chyba ( raczej ), gdyż kolega go używa i kiedyś pokazywał mi jakieś wykresy własnie przy pomocy tego programu. Stał się on już bezpłatny więc nie będzie trudności ze zdobyciem jego w pełni funkcionalnej wersji.

ftp://ftp.cyf-kr.edu.pl/pub/mirror/Simtel.Net/win95/secsys/spf.exe
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5



Postprzez daro11 05 Lis 2005, 21:56

odin napisał(a):
daro11 napisał(a):
Właśnie tylko u mnie ta ikonka przez cały czas pokazuje zawsze to samo 100.0Mb/s czy jest połączenie z internetem czy nie ma.


Dobre :D :D

Spójż na pakiety wysłane i odebarne, to tak właściwie Cię interesuje, lub zainstaluj jakiegoś firewall'a który ma opcię statystyki. Sygate ma ją chyba ( raczej ), gdyż kolega go używa i kiedyś pokazywał mi jakieś wykresy własnie przy pomocy tego programu. Stał się on już bezpłatny więc nie będzie trudności ze zdobyciem jego w pełni funkcionalnej wersji.

ftp://ftp.cyf-kr.edu.pl/pub/mirror/Simtel.Net/win95/secsys/spf.exe


Miałem kiedyś Kiero i on miał monitoring ale obecnie mam NIS 2005 i on nie posiada takiego szczegółowego ale kolega wyżej dał mi linka na NetMeter i jest OK.Mam internet radiowy i mam straszne problemy z wysyłaniem pakietów
daro11
~user
 
Posty: 26
Dołączenie: 24 Lip 2005, 22:32



Postprzez odin 05 Lis 2005, 22:04

No nic dziwnego radiówka powstała nie do przeglądania a do ściągania transmisji UPTC :)
Temat: nod32 - Autor: malina
Wiadomość: dzialajacej instalki noda wraz z kluczem ( przyp. odin: faworyt na dziś :D )
odin
~user
 
Posty: 69
Dołączenie: 14 Wrz 2004, 18:24
Pochwały: 5




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 27 gości