• Ogłoszenie:

[problem]ICQ vs GaduGadu - który jest popularny bardziej

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

[problem]ICQ vs GaduGadu - który jest popularny bardziej

Postprzez Gość 09 Cze 2004, 19:27

reklama
Proszę o wypowiedzi na ten temat :D :D :D :!: :!:
Gość
 



Postprzez Magik 09 Cze 2004, 19:45

To zalezy gdzie....Jesli w Polsce to Gadu jest najpopularniejsze, jednak w skali swiatowej ICQ bije konkurencje na glowe
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez domi 10 Cze 2004, 11:23

zgadzam sie z poprzednikiem.

jezeli Ci zalezy do pogawedzeniu z Polakami to proponuje jakis poslki komunikator np. Gadu-Gadu lub Tlen posiadajace wielu uzytkownikow z POlski.

mimo to rowniez w ICQ znajdziesz spore grono Polakow. wydaje mi sie, ze ICQ moze byc jedynie pomocny w podszlifowaniu angielskiego w rozmowach z cudzoziemcami
Awatar użytkownika
domi
~user
 
Posty: 527
Dołączenie: 27 Sty 2004, 21:26
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 49



Postprzez lukjan 11 Cze 2004, 09:56

Nie zgadziam się z Wami. Ostatnim czasie najpopularniejszym jest WPKontakt(wegług Komputer Świat z nr. 12.2004). Znajduje się na pierwszym miejscu.
Łukasz Janik
lukjan
~user
 
Posty: 383
Dołączenie: 27 Sty 2004, 10:33
Miejscowość: Tychy
Pochwały: 2



Postprzez Jawor 11 Cze 2004, 20:30

hehehe gdy czytam niektóre komentarze to nie chce się nawet tego komentować. "Najpopularniejsze" wśród Polaków jest oczywiście Gadu-gadu i nic tego nie zmieni! Jeśli chcesz pogadać np. z laską z Chin (gdy mi się znudziło GG zagadałem do takiej jednej :D) to wybieraj ICQ. Można naprawdę pogadać z wieloma ciekawymi ludźmi jeśli znasz English !!! :D
Podpis:
To jest blok tekstu, który może być dodawany do Twoich postów. Ma limit 200 znaków
Awatar użytkownika
Jawor
~user
 
Posty: 56
Dołączenie: 08 Mar 2004, 15:22
Miejscowość: WhieStock




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 45 gości