• Ogłoszenie:

program do pobierania plikow (firefox)

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

program do pobierania plikow (firefox)

Postprzez error_priv 16 Wrz 2005, 10:37

reklama
Czy znacie moze program w ktorym moznaby bylo ustawic, ze pobieranie pliku rozpocznie sie, gdy poprzednie sie skonczy? Zalezy mi, aby program wspolpracowal z Mozilla Firefox.
Awatar użytkownika
error_priv
~user
 
Posty: 112
Dołączenie: 26 Paź 2004, 20:11
Pochwały: 1



Postprzez Magik 16 Wrz 2005, 10:43

error_priv napisał(a):Czy znacie moze program w ktorym moznaby bylo ustawic, ze pobieranie pliku rozpocznie sie, gdy poprzednie sie skonczy? Zalezy mi, aby program wspolpracowal z Mozilla Firefox.


Flashget.........ustawiasz w opcjach, jeden plik pobierany, nastepny ustawiasz w kolejce i gdy ten pierwszy zostanie pobrany, nastepny zacznie byc pobierany

Potrzebny jest plugin flashget'a do FF'a
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Browser-Tweak/FlashGet-Plugin-for-Netscape.shtml

Pozdro

Autor postu otrzymał pochwałę
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Hefaystos 27 Wrz 2005, 03:01

Witam...sciagnalem wtyczke o ktoryej pisal D!eselek 1.9T...zainstalowalem w katalogu Firefoxa w katalogu plugins...ale kiedy klikam prawym przyciskiem myszy na linka do jakiegos pliku nie mam tylko zapisz element docelowy jako...nie ma opcji pobierz przy pomocy Flesh Get'a....czy nalezy cos jeszcze ustawic w opcjach semego firefoxa :?: Za pomoc z gory dziekuje :!:

POZDRAWIAM

P.S.Mam Firefox'a v 1.0.7
Hefaystos
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 26 Lip 2005, 01:24



Postprzez tudej 27 Wrz 2005, 03:51

spróbuj tę wtyczkę do firefoxa
http://www.mozillapl.org/katalogi_i_bazy/baza_dodatkow/rozszerzenia/zewnetrzne_programy/flashgot
tudej
~user
 
Posty: 3
Dołączenie: 26 Wrz 2005, 03:40



Postprzez Magik 27 Wrz 2005, 10:40

Hefaystos napisał(a):Witam...sciagnalem wtyczke o ktoryej pisal D!eselek 1.9T...zainstalowalem w katalogu Firefoxa w katalogu plugins...ale kiedy klikam prawym przyciskiem myszy na linka do jakiegos pliku nie mam tylko zapisz element docelowy jako...nie ma opcji pobierz przy pomocy Flesh Get'a....czy nalezy cos jeszcze ustawic w opcjach semego firefoxa Question Za pomoc z gory dziekuje Exclamation

POZDRAWIAM

P.S.Mam Firefox'a v 1.0.7


Nalezy postepowac tak:
http://www.amazesoft.com/browser.htm

Pozdro
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Hefaystos 27 Wrz 2005, 12:07

Witam...probuje probuje i nic....nie mam takich opcji jak na podanym przez Ciebie linku :? ...nie wiem co z tym zrobic.W opcjach Fire Fox'a mam tylko:
Ogólne
Prywatnosc
Przeglądanie
Pobieranie (mysle ze tutaj powinno gdzies to byc ale w tej zakladce sa tylko takie ustawienia jak "Rozpoczynajac pobieranie pliku", "Menedżer pobierania plików", "Typy plików" i przy zadnej z tych opcji nie ma przycisku zaawansowane lub czegos podobnego :? )
Zaawansowane (tutaj tez nie ma nic na temat pobierania plikow)

Niebardzo wiem jak to ugryzc :(

P.S.D!eselek do jakiego katalogu powinienem zainstalowac podana przez Ciebie wtyczke u mnie jest to:C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins
Hefaystos
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 26 Lip 2005, 01:24



Postprzez Puma 27 Wrz 2005, 12:17

Po zainstalowanie w FF pluginu wydaje mi się iż trzeba jeszcze ustawić w flash get coś, pokazać jemu na co ma reagować.
Ostatnio edytowany przez Puma, 27 Wrz 2005, 12:20, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Puma
~user
 
Posty: 1925
Dołączenie: 23 Lis 2004, 10:24
Miejscowość: Chojnice
Pochwały: 138



Postprzez Magik 27 Wrz 2005, 12:17

Hefaystos napisał(a):P.S.D!eselek do jakiego katalogu powinienem zainstalowac podana przez Ciebie wtyczke u mnie jest to:C:\Program Files\Mozilla Firefox\plugins


dokladnie tak........w poprzednich wersjach bywalo tak ze w tym katalogu plugin, tworzony byl pzrez instalator podkatalog "plugin" i z niego trzeba bylo przeniesc wszystkie pliki tej wtyczki do tego "glownego katalogu" i dzialalo.......hmm.....w ostatecznosci moze z wersja 1.0.7 juz nie wspolgrac

Zainstaluj to cudo.........sciagajac i klikasz na narzedzia :arrow: rozszerzenia :arrow: i przeciagasz plik w to okienki o musi dzialac

http://www.dieselek.hostingosy.pl/flashgot_0.5.9.7_pl-PL.xpi

Pozdrawiam
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez Hefaystos 27 Wrz 2005, 12:44

Witam sprawdzilem w katalogu plugins utworzyl sie podkatalog plugins
wszystkie pliki z podkatalogu przegralem do glownego plugins ale nic to nie zmianilo....nadal nie ma opcji sciagania przy pomocy Flesh Get'a :?

D!eselek odnosnie Twojego linka to sciagnalem ten plik ale nie wiem czym to sie je....i szczerze powiedziawszy niebardzo tez rozumiem Twoja instrukcje dzialania :oops:
Hefaystos
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 26 Lip 2005, 01:24



Postprzez Magik 27 Wrz 2005, 12:47

Hefaystos napisał(a):D!eselek odnosnie Twojego linka to sciagnalem ten plik ale nie wiem czym to sie je....i szczerze powiedziawszy niebardzo tez rozumiem Twoja instrukcje dzialania


sciagnales go.......oki
wlaczasz FF'a :arrow: dajesz narzedzia :arrow: rozszerzenia :arrow: i wyswietli Ci sie okno tych rozszerzen
Nastepnie bierzesz ten sciagniety plik :arrow: i przenosisz go do tego okna "rozszerzen"....Wtedy wyswietli C isie komunikat czy zainstalwoac blabla i po sprawie :wink:
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886



Postprzez MUTOPOMPKA 27 Wrz 2005, 12:49

Proponuję zapoznać się z tym:
Image

Image

Image

Jak widzisz, sam mam: Flashgot i Flashget (jako manager ściągania)...
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez Hefaystos 27 Wrz 2005, 13:01

WIELKIE DZIEKI D!eselek i MUTOPOMPKA :!: :!: :!: Chodzi jak trzeba :!: :!: :!:

P.S.Mam jeszcze jedno male pytanko.Czy zeby ten plik ktory mi podales dziala musze instalowac te wtyczki ktore wczesniej sciagnalem czy bez tych wtyczek ta instalacja tez zakonczy sie sukceem :?: JESZCZE RAZ DZIEKI :!: :!: :!:
Ostatnio edytowany przez Hefaystos, 27 Wrz 2005, 13:04, edytowano w sumie 1 raz
Hefaystos
~user
 
Posty: 52
Dołączenie: 26 Lip 2005, 01:24



Postprzez Magik 27 Wrz 2005, 13:04

Hefaystos napisał(a):P.S.Mam jeszcze jedno male pytanko.Czy zeby ten plik ktory mi podales dziala musze instalowac te wtyczki ktore wczesniej sciagnalem czy bez tych wtyczek ta instalacja tez zakonczy sie sukceem Question JESZCZE RAZ DZIEKI Exclamation Exclamation Exclamation


Wystarczy sam plik z mojego ftp'ka ktory podalem.......Tamto co wczesniej w tym przypadku jest zbyteczne


Hefaystos napisał(a):WIELKIE DZIEKI D!eselek


Prosze :D
Image Image
Awatar użytkownika
Magik
~user
 
Posty: 7956
Dołączenie: 08 Maj 2004, 09:17
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 886




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 42 gości