• Ogłoszenie:

dvdrip?? nie wiem jak to zrobić!! pomocy!!!

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

dvdrip?? nie wiem jak to zrobić!! pomocy!!!

Postprzez omegus 16 Maj 2004, 21:27

reklama
szukam jakiegos programu do zrippowania filmu z dvd na divx-a. najlepiej jakby był po polsku ale nie wiem czy taki znajde. prosze o pomoc lub jaki jest najłatwiejszy program do tego typu rzeczy. gordianem juz patrzyłem ale coś mi nie idzie. chyba za dużo ustawień. pozdrawiam wszystkim i z góry dziekuje za jakiekolwiek odpowiedzi i pomoc. :roll: :)
maniek z wielkopolski
Awatar użytkownika
omegus
~user
 
Posty: 51
Dołączenie: 29 Sty 2004, 00:46
Miejscowość: Ślesin



Postprzez MAck 16 Maj 2004, 22:55

Gordian jest najlepszy według mnie. Polecam wobec tego ten program. Ma polską wersję językową w standarcie. Jeśli masz jakieś z nim problemy to pisz śmiało a postaram się Ci pomóc. Jeśli gordian ma zbyt wiele niezrozumiałych ustawień to postępuj dokładnie tak jak opisano tutaj. Na 100% uda Ci się zripować film i będziesz zadowonony z tego programu.
Awatar użytkownika
MAck
~user
 
Posty: 141
Dołączenie: 02 Lut 2004, 17:26
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 8



Postprzez hamster 17 Maj 2004, 08:11

Opis do gordiana znajdziesz tez na

http://gordianknot.prv.pl
Ludzie dzielą się na 10 rodzaje: tych, którzy rozumieją kod dwójkowy, i resztę.
Awatar użytkownika
hamster
~user
 
Posty: 49
Dołączenie: 30 Sty 2004, 14:29
Miejscowość: Łódź



Postprzez omegus 17 Maj 2004, 17:37

niewiedzialem ze gordian ma polski język w opcjach. dzieki za podpowiedzi. moze tym razem zajarze o co chodzi i mi sie uda. pozdrawiam wszystkich :P
maniek z wielkopolski
Awatar użytkownika
omegus
~user
 
Posty: 51
Dołączenie: 29 Sty 2004, 00:46
Miejscowość: Ślesin




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości