• Ogłoszenie:

problem z particion magic

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

problem z particion magic

Postprzez alk80 03 Maj 2004, 01:31

reklama
mam wielki probem, musze utworzyć nową partycje a dwie inne przestawic tak zeby nie stracic na nich danych,ale jak chce uruchomic particion magic to mi wyskakuje taki komunikat :
init failed:error 117
partition's drive letter cannot be indentfied
nie wiem co teraz bo nie umiem niczego zrobić, no chyba że jest jakis inny program tego tylu, komp jest swieżo po formacie, jest zainstalowany win xp, no chyba żebym spróbowal przez linuxa cos zdzialac, ale linuxa mam od dzis i to wersje odpalana z cd-romu(nie wymaga instalacji)i nie wiem czy jest taki program na linuxa
aha mam pełną wersję particion magica (nie triala ani demo), zaktualizowałem go i dalej jest to samo co było
będe wdzięczny za pomoc
alk80
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 14 Kwi 2004, 00:29



Postprzez CeLeRoN 03 Maj 2004, 08:05

nie chce wykryc dysku, moze masz na XP NTFS a na pozostalych FAT
Awatar użytkownika
CeLeRoN
~user
 
Posty: 564
Dołączenie: 27 Sty 2004, 09:14
Miejscowość: ++RaDoM++



Postprzez alk80 03 Maj 2004, 14:55

wszystkie partycje mam FAT, byl u mnie kumpel i powiedział że nie ma folderów "system volume information" miałem w nich wirusy to je wywaliłem, czy może to być powodem ???
w tym moim linuxie jest podobny program do particion magic ale nic mi nie chce zmienić, wyskakuje mi failed
pomocy !!!!!
alk80
~user
 
Posty: 5
Dołączenie: 14 Kwi 2004, 00:29



Postprzez wojtek1w 03 Maj 2004, 23:16

Jest jeszcze Partition Commander v8.03, co prawda nim nie działałem, ale zastosowanie podobne, no i
System Commander v7.05 z http://katz.ws/?d=61388
wojtek1w
wojtek1w
~user
 
Posty: 155
Dołączenie: 28 Sty 2004, 16:22
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 1



Postprzez Gość 06 Maj 2004, 00:59

Skoro masz PM to masz przecież też dokumentację w pdf - ie. :?

Bład 117 oznacza, że coś mieszałeś z literami partycji/dysku. Być może coś zmieniałeś w kolejności partycji itp.?

Rozwiązanie: też w dokumentacji! :) : odpalić komp z dyskietek startowych PM!
Gość
 




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 36 gości