• Ogłoszenie:

program do przyspieszania pracy systemu...

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do przyspieszania pracy systemu...

Postprzez Conquer 21 Lip 2005, 22:32

reklama
Nie wiem jak sie ten program nazywa, ale był on przeznaczony dla XP i było to chyba narzedzie Tweaks...

Prosiłbym o linka :)
Awatar użytkownika
Conquer
~user
 
Posty: 27
Dołączenie: 18 Lip 2005, 13:14



Postprzez tyrex 21 Lip 2005, 23:47

Chodziło ci zapewne oTweak-XP Pro 4.0.5 PL
A oto i Serialek
Pozdro.

W związku z licznymi pytaniami na PW odnośnie działania seriala informuję, że ten program pobrałem z torenta wraz z serialem i nigdy go nie instalowałem. Powinno być gdzieś w opcjach ale nie mam zielonego pojęcia bo tego progsa nie widziałem na oczy.
Pozdro.
Ostatnio edytowany przez tyrex, 22 Lip 2005, 14:25, edytowano w sumie 1 raz
Myśli pozostają mniej więcej w tym samym stosunku do mózgu, co żółć do wątroby lub mocz do nerek. Karl Vogt (1817 - 1895)_______________________________________
XP Prof. AMD Athlon XP 2500+ DDR 512 MB RAM nVIDIA GF 5200 Neo. 128
Awatar użytkownika
tyrex
~user
 
Posty: 191
Dołączenie: 05 Cze 2005, 23:09
Pochwały: 12



Postprzez Szuller 22 Lip 2005, 09:14

A czy ten program jest bezpieczny???????????????? no czy nie uszkodzi naszego sprzętu :)))
Szuller
~user
 
Posty: 104
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:59



Postprzez MUTOPOMPKA 22 Lip 2005, 12:27

Szuller napisał(a):A czy ten program jest bezpieczny

Jest, jak wie się co robi...


Szuller napisał(a):no czy nie uszkodzi naszego sprzętu

Sprzętu nie uszkodzi... Ewentualnie rozwalisz sobie system (programowo)... Lub poklikasz na opcje, o których nie masz pojęcia lub znikną Ci niektóre opcje (o ile włączysz je i nie będziesz widział co robić).
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez jurlong 22 Lip 2005, 17:48

Proszę o podpowiedż jak zainstalować serial w tym programie ? :oops:
jurlong
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 11 Maj 2005, 22:18



Postprzez halogen0 23 Lip 2005, 00:05

Wtrącę się jeszcze jest winnitrus czy coś w tym stylu ;] a co do instalacji seriala to o co ci dokładnie chodzi o zcrackowanie??
...:::Halogen0:::...
Awatar użytkownika
halogen0
~user
 
Posty: 77
Dołączenie: 20 Gru 2004, 20:40
Miejscowość: Nasielsk



Postprzez leonsio 23 Lip 2005, 00:58

Z tego co pamiętam jak to było w poprzednich wersjach ,to co podaje tyrex niestety nie wystarczy do zrobienia całkowicie FULL wersji.
Najpierw trzeba zainstalować triala potem retail(instalka txpfull.exe) ,którego nie masz :cry:
dopiero na koncu serial. Można też scrackować triala i program będzie dalej pokazywał,że zostało do końca x uruchomień, ale cofnie się z powrotem do 30(jakoś tak,nie pamiętam dokładnie).
Sama wersja trial jest pozbawiona możliwości wklepania seriala 8)

Szukałem cracka ,ale jedynie do wersji 4.0.3 znalazłem.
Jeśli nie znajdziesz to proponuję wcześniejszą wersję :idea:
Tweak- XP Pro 4.0.3 PL(Full):
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.megaupload.com/?d=28TUBPJU


serial:
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.megaupload.com/?d=28AAT0Q5
Lepiej rozumieć mało niż nie rozumieć dużo :) By dojść do źródła, trzeba płynąć pod prąd.:)
Awatar użytkownika
leonsio
~user
 
Posty: 141
Dołączenie: 17 Paź 2004, 02:42
Pochwały: 13



j/w

Postprzez elmer2005 23 Lip 2005, 09:31

Tu masz alternatywny link z Tweak-XP Pro 4.0.3 http://files.9down.com/Tweak-XP.Pro.v4.03.MultiLanguage.Retail.Cracked-BetaMaster.rar
Awatar użytkownika
elmer2005
~user
 
Posty: 73
Dołączenie: 23 Mar 2005, 04:52
Pochwały: 2



Postprzez rafal9x9 23 Lip 2005, 09:55

Jak można scrackować triala?
rafal9x9
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 14 Lip 2005, 21:46



Postprzez Szuller 23 Lip 2005, 10:56

Potrzebuje opisu do tego programu
Szuller
~user
 
Posty: 104
Dołączenie: 19 Lut 2005, 16:59



Postprzez Robertj 23 Lip 2005, 16:54

Optymalizacja wydajności XP
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.windows.mocny.com/106,artykuly


Może wam się przyda trochę informacji na ten temat. Szuller jest wzmianka o Tweak- XP. W szczegóły się nie zagłębiałem.
Awatar użytkownika
Robertj
~user
 
Posty: 1203
Dołączenie: 27 Sty 2004, 12:28
Pochwały: 121



program do przyspieszania pracy systemu...

Postprzez jurlong 28 Lip 2005, 14:04

Po wielu problemach udało mi się sciągnąć z torenta Tweak- XP Pro 4.0.4 PL, niestety po kilku dniach użytkownia zmienił język z polskiego na angielski. Proszę o pomoc ! :oops:
jurlong
~user
 
Posty: 11
Dołączenie: 11 Maj 2005, 22:18



Postprzez kombajndosalatek 29 Lip 2005, 14:18

Tyle moge dla ciebie zrobic

www.angielski-nauka.waw.pl
...los sie muuuuusiiiii odmienić...
kombajndosalatek
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 29 Lip 2005, 14:16
Miejscowość: Zalesie Górne/Piaseczno



Postprzez dodi 29 Lip 2005, 15:07

kombajndosalatek napisał(a):Tyle moge dla ciebie zrobic

www.angielski-nauka.waw.pl


Napisałeś pierwszy post, który nic nie wnosi do tematu.
Nikt nie prosil o strone do nauki ang.więc jesteś albo bardzo zarozumialy,albo
.......Tu każdy chce lub próbuje pomóc.Jeśli nie masz zamiaru to nie pisz nic.
PZDR
PS.
Ja odbieram taką wypowiedz jako złośliwą z twojej strony,i juz w pierwszym poście ( :oops: :oops: :oops: )
dodi
~user
 
Posty: 178
Dołączenie: 28 Wrz 2004, 19:42
Pochwały: 5



Postprzez MUTOPOMPKA 29 Lip 2005, 15:39

dodi napisał(a):Napisałeś pierwszy post, który nic nie wnosi do tematu.

A własnie, że wnosi!!!!

Popatrz na to:

jurlong napisał(a):Po wielu problemach udało mi się sciągnąć z torenta Tweak- XP Pro 4.0.4 PL, niestety po kilku dniach użytkownia zmienił język z polskiego na angielski

Skoro wie, że ma werrsję polską i przerzuciła się na Angielski to chyba może pogrzebać w opcjach porgramu (nie w opcjach do zmian systemu) i jest tam opcja do zmiany języka programu.... Wystarczy kliknąć na nią i wybrać POLSKI. Czyż nie????

dodi napisał(a):Nikt nie prosil o strone do nauki ang.więc jesteś albo bardzo zarozumialy,albo
.......Tu każdy chce lub próbuje pomóc.Jeśli nie masz zamiaru to nie pisz nic.

To niech się kurcze zaczną UCZYĆ choć PODSTAWOWYCH wyrazów w języku angielskim, bo z tego co widzę 99% userów KOMPLETNIE NIE WIE i NIE UMIE języka (choć potem płaczą, że nie znają) i nie wiedzą jaki komunikat się wyświetlił, co znaczy itp...

90% materiałów i programów w internecie jest pisachych w języku ANGIELSKIM!!! Więc może to nie kombajndosalatek ma problem, lecz user jurlong i jemu podobni...

Bo zauważ... Wychodzą nóż nowe wersje programów a userzy piszą o spolszczeniach, jak i co zrobić w programie YYYY, bo nie zna angielskiego. I jak myślisz... Z każdym nawet banalnym pytaniem będą leciec na forum???

Nie mówię, że mają umieć niewiadomo co, ale odrobinkę wiedzy z Anglika każdemu się przydałaby.
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787



Postprzez dodi 29 Lip 2005, 16:53

MUTOPOMPKA napisał(a):To niech się kurcze zaczną UCZYĆ choć PODSTAWOWYCH wyrazów w języku angielskim, bo z tego co widzę 99% userów KOMPLETNIE NIE WIE i NIE UMIE języka (choć potem płaczą, że nie znają) i nie wiedzą jaki komunikat się wyświetlił, co znaczy itp...

90% materiałów i programów w internecie jest pisachych w języku ANGIELSKIM!!! Więc może to nie kombajndosalatek ma problem, lecz user jurlong i jemu podobni...

Bo zauważ... Wychodzą nóż nowe wersje programów a userzy piszą o spolszczeniach, jak i co zrobić w programie YYYY, bo nie zna angielskiego. I jak myślisz... Z każdym nawet banalnym pytaniem będą leciec na forum???

Nie mówię, że mają umieć niewiadomo co, ale odrobinkę wiedzy z Anglika każdemu się przydałaby.


Witam i pozdrawiam

Oczywiście masz racje ze z banalnym pytaniem nie leci sie na forum.
Ale to nie świadczy o tym,by w taki sposób odpowiadać.

kombajndosalatek napisał(a):Tyle moge dla ciebie zrobic

www.angielski-nauka.waw.pl


Ja odbieram to jako"ucz się gościu ang.bo inaczej nie mamy o czym gadać".Sam korzystałem z twojej pomocy,ale twoje podejście do tematu bylo całkiem inne,bardziej koleżeńskie,i wyczuwało się chęć pomocy.
W przyklejonym jest opis "Ghosta"ze skrenami jak to wykonać,i to jest przyklad pomocy,wielu userów nie znających ang.z niego skorzystało.
Też można było podać tego linka:
http://www.angielski-nauka.waw.pl/

PZDR.
dodi
~user
 
Posty: 178
Dołączenie: 28 Wrz 2004, 19:42
Pochwały: 5



Postprzez MUTOPOMPKA 29 Lip 2005, 18:59

dodi napisał(a):Ja odbieram to jako"ucz się gościu ang.bo inaczej nie mamy o czym gadać".

Wiesz... każdy inaczej odbiera intencje usera, który takie coś napisał. Jedni mogą od razu polecieć z koksem po userze, inni mogą przyznawać mu racje.

dodi napisał(a):Sam korzystałem z twojej pomocy,ale twoje podejście do tematu bylo całkiem inne,bardziej koleżeńskie,i wyczuwało się chęć pomocy.

jasne... Ja już czasem NIE WYRABIAM, jeśli widzę kilka(naście) postów o problemie, który starałem się dogłębnie wyjaśnić i zaproponować rozwiązanie (choć i jak się także mylę). I user, który zadaje pytanie na forum po prostu leci na łatwznę, bo po co szukać (skoro nie umie zadać zapytania szukajce, lub nie chce?). I ile razy można odpowiadać na to samo? Podam przykład:

User zakłada temat nowy, w którym ma problem XXXXX.
ten problem był już wyjaśniany np. 2 tyg temu.
I jak mam zareagować?
a) napisać od nowa wyjasnienie
b) walnąć posta o takiej treści: Było już na forum. Użyj szukajki
c) Walnąć ostrzeżenie i zamknąć temat?

A teraz przykłądowa reakcja usera:
a) dostajesz (lub nie) podziękowania (ale po co pisać kilka razy rozwiązanei problemu)???
b) user będzie zdegudtowany, że nikt mu nie pomaga
c) user zakłada nowy wątek lub żegna się z forum.

I co tu robić?
Ubuntu user (Lucid - 10.04)
Awatar użytkownika
MUTOPOMPKA
^zasłużony
 
Posty: 9184
Dołączenie: 17 Lis 2004, 21:38
Miejscowość: Głogów
Pochwały: 787




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 41 gości