• Ogłoszenie:

Odzyskanie danych z karty microsd - jaki soft?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Odzyskanie danych z karty microsd - jaki soft?

Postprzez adashko 07 Lut 2017, 19:29

reklama
Cześć.

W dniu dzisiejszym, ni z gruchy, ni z pietruchy przestała mi działać karta micro sd w telefonie - aparat nie widział karty, tak jakby jej nie było.
Myślałem, że może to coś z telefonem, ale po wyjęciu karty z telefonu i podłączeniu pod pc również nic się nie dzieje - brak widoczności.

Szczerze, to pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja, dlatego chciałbym zapytać, czy możecie polecić jakiś program, żeby spróbować odzyskać dane.
Pewnie będzie ciężko, skoro karty w ogóle nie czyta, to zapewne zdechła, ale może można chociaż spróbować?
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Odzyskanie danych z karty microsd - jaki soft?

Postprzez Łowca Androidów 10 Lut 2017, 11:27

Nie tyle ciężko co niemożliwe. Żaden program nie odzyska danych z czegoś czego nie widzi, a nie zobaczy program kiedy nie widzi system.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2136
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 12 gości