• Ogłoszenie:

Program sprawdzający nadejscie nowej poczty

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program sprawdzający nadejscie nowej poczty

Postprzez Łowca Androidów 11 Kwi 2016, 16:30

reklama
Witam.
Poszukuję działającego pod Windows 10 programu do sprawdzania nadejścia poczty.
Jest taki soft Howard - jest w pazie prgramosy.pl, ale soft nie działa prawidłowo pod 10ką - po uruchomieniu można zmieniać opcje, ale nie można skonfigurować poczty - nie otwiera się okno konfiguracyjne.
Poszukuję jakiejś alternatywy - najlepiej w wersji PL.
Nie interesuja mnie typowe klienty poczty - nie chcę ctrzymać poczty na komputerze.
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Program sprawdzający nadejscie nowej poczty

Postprzez MaTi 11 Kwi 2016, 17:25

Łowca Androidów, a masz najnowszą wersje zainstalowaną? z 25 marca jest, http://www.programosy.pl/program,howard-e-mail-notifier.html Powinno działać poprawnie. Poczta Gmail?

Sprawdź jeszcze: http://www.programosy.pl/program,gmail-notifier-pro.html
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Program sprawdzający nadejscie nowej poczty

Postprzez Łowca Androidów 11 Kwi 2016, 17:48

Tak - tą mam wersję zainstalowaną.
Poczta Outlook.com
Wchodzę w zakładke Outlook.com - zaznaczam opcję Sprawdzaj pocztę... i na dole jest Aby zmienić ustawienia konta kliknij tutaj - klikam i nic się nie dzieje :(
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105



Program sprawdzający nadejscie nowej poczty

Postprzez MaTi 11 Kwi 2016, 18:04

Hm, dziwne. To nic nie pozostało jak sprawdzić:
MaTi napisał(a):Sprawdź jeszcze: http://www.programosy.pl/program,gmail-notifier-pro.html
również obsługuje Outlook.com
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Program sprawdzający nadejscie nowej poczty

Postprzez adashko 11 Kwi 2016, 18:19

Łowca Androidów napisał(a):ale soft nie działa prawidłowo pod 10ką - po uruchomieniu można zmieniać opcje, ale nie można skonfigurować poczty - nie otwiera się okno konfiguracyjne.


Używam Howarda pod W10, tyle że w konfiguracji z Gmailem.
Po kliknięciu odnośnika, o którym mówisz, powinno się pojawić dodatkowe okienko z programu z prośbą o zalogowanie, żeby program zapamiętał te dane.

Potwierdzam, że w przypadku Outlook.com nie działa (co ciekawe, reaguje tylko Gmail).
Sprawdziłem pod wersją 1.36, a teraz zaktualizowałem do najnowszej 1.40 i jest to samo - brak reakcji po kliknięciu odnośnika do konfiguracji.

W tej chwili nie wiem, co Ci doradzić - sam do czasu przejścia na W10 korzystałem z innego softu, konkretnie Gmail Notifier Plus 2.1.2, który na W10 też przestał trybić, ale to stara wersja była - autor przestał aktualizować program dawno temu - a do Howarda wychodzą regularne aktualizacje, więc sprawa jest dziwna.

Jak będę miał chwilkę, to spróbuję znaleźć jakąś alternatywę jeszcze.

EDIT: Znalazłem coś takiego, możesz przetestować (jest to chyba pełniak, bo nie ma info o trialu, jak w przypadku innych programów tego producenta)
Outlook Notifier
Ostatnio edytowany przez adashko, 11 Kwi 2016, 18:32, edytowano w sumie 1 raz
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Program sprawdzający nadejscie nowej poczty

Postprzez Łowca Androidów 11 Kwi 2016, 18:30

Dzieki Panowie - Gmail Notifier mi nie leży - Howard jest dla mne bardziej przejrzysty no i obsługuje wiele kont pocztowych.
No cóż - poczekam, może coś z tym zrobią :)
Kobiety nie zmienisz, możesz zmienić kobietę, ale to nic nie zmieni.

nie potrafie znaleźć darmowego programu który byłby za darmo
---------------------------------------------------------------------------------------
sprawdź czy na systemie jest system
Awatar użytkownika
Łowca Androidów
»ekspert
»ekspert
 
Posty: 2138
Dołączenie: 11 Kwi 2014, 13:03
Pochwały: 105




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości