• Ogłoszenie:

Programy do nagrywania ruchów myszki, kopiują to samo

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Programy do nagrywania ruchów myszki, kopiują to samo

Postprzez odimen 21 Lip 2015, 21:02

reklama
Hej,

Ściągnąłem papugę, tiny task i coś jeszcze.

Teraz tak, chcę nagrać bardzo prosty ruch myszki. Mianowicie klikam nią w okienko, ctr-a ctr-c, przesuwam myszkę nad notatnik ctr -v. Po czym przesuwam myszkę do punktu wyjściowego. Nic skomplikowanego a jednak ... :cry:

Wszystkie te programy zamiast wklejać zawartość aktualną okienka, to mi wklejają to co jest w schowku bo nie mogą kliknąć okienka ? Najeżdżają na nie ale nie klikają...
odimen
~user
 
Posty: 310
Dołączenie: 14 Paź 2005, 21:00
Pochwały: 1



Programy do nagrywania ruchów myszki, kopiują to samo

Postprzez MaTi 22 Lip 2015, 09:58

Odimen, spróbuj: http://www.programosy.pl/program,mousecontroller.html, a nie może być użyte do kopiowania i wklejania -> prawa mysz kopiuj... wklej .....
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Programy do nagrywania ruchów myszki, kopiują to samo

Postprzez odimen 13 Sie 2015, 13:23

Hej

Doszedłem już do tego, że to jest zabezpieczone :lol: Właśnie przed taką automatyzacją. Żeby nie robić tego na większą skalę. Windows nie widzi tego okienka, tylko jakiś nieznany program. Robię to ręcznie od kiedy to zauważyłem.

Nadal zastanawia mnie to, że kiedy sam najadę myszką na okienko i je kliknę to mogę normalnie kopiować zawartość. Ale jak nagram ruch myszką + jakaś akcja. To wskaźnik jedzie tam gdzie jest okienko ale klika tak jak by pod nie :lipa: Magia ^
^

Nie da się chyba tego ominąć w jakiś prosty sposób ?
odimen
~user
 
Posty: 310
Dołączenie: 14 Paź 2005, 21:00
Pochwały: 1



Programy do nagrywania ruchów myszki, kopiują to samo

Postprzez MaTi 13 Sie 2015, 13:44

Hm, spróbuj użyć tej aplikacji do tego, aby to okienko o którym mówisz, zawsze było na wierzchu. Chociaż to chyba nie w tym problem ... ?
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Programy do nagrywania ruchów myszki, kopiują to samo

Postprzez Argix 16 Sie 2015, 12:45

Kiedyś był taki program jak tasker, może gdzieś znajdziesz. Z tego co pamiętam dawał sobie radę z tego typu rzeczami:)
:)
Argix
~user
 
Posty: 13
Dołączenie: 04 Sie 2015, 10:10




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: tinade oraz 34 gości