• Ogłoszenie:

Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez Libros 06 Kwi 2014, 18:26

reklama
Witam was moi drodzy. Poszukiwałbym jakiegoś dobrego, godnego polecenia akceleratora zwanego też menedżerem pobierania plików.
Testowałem nawet wiele z tych programów na swej Siódemce 64-bit, ale o dziwo wiele z nich po prostu nie działa no i najzwyczajniej teraz jestem w dylemacie.

Tak głównie do ściągania z http, https, trochę z ftp poza tym oczywiście wszelkich innych plików.
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37



Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez Paulka 06 Kwi 2014, 18:45

http://www.programosy.pl/program,eagleget.html - warty polecenia i coraz bardziej popularny.
moją jedyną wadą jest to, że mam same zalety :)
Awatar użytkownika
Paulka
~user
 
Posty: 715
Dołączenie: 16 Sie 2006, 14:13
Miejscowość: Skarżysko-Kam.
Pochwały: 20



Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez Libros 06 Kwi 2014, 19:06

Wyobraź sobie że EagleGet-a właśnie testowałem i to pobieranie u mnie nie chce w nim zaskoczyć chyba że to ja gdzieś błądzę.

Ostatnio testowałem też Download Accelerator Manager-a, który jest jednym z tych integrujących się z przeglądarkami i też z nieznanej mi przyczyny to pobieranie nie chce działać, moduł DAM MediaGrabber nic nie wyłapuje. :roll:
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37



Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez adashko 06 Kwi 2014, 19:45

Ja korzystałem (w tej chwili to już sporadycznie) z Internet Download Manager i nie miałem problemów ani z korzystaniem z kont premium, ani z integracją z Firefoxem jeśli chodzi o wyłapywanie/dodawanie linków z poziomu strony, czy np. pobieranie filmów z YT.

Tak jak ty, siedzę na W7 x64.
CPU: Intel Core i5-6600K Skylake 3.5GHz || MOBO: MSI Z170A Krait Gaming || RAM: Kingston HyperX FURY Black 8GB 2400MHz DDR4 CL15 || SSD: Plextor M6V 256GB
HDD: Seagate 1TB + 2TB SATA III 7200RPM 64MB cache || COOLER: SilentiumPC Grandis XE1236 || PSU: Thermaltake Smart SE Modular 530W ||
GPU: MSI GeForce GTX 970 OC 4GB GDDR5 256bit || MONITOR: iiyama ProLite XB2783HSU-B1 FullHD AMVA+ LED || CASE: Zalman Z3 ||
Awatar użytkownika
adashko
~user
 
Posty: 1406
Dołączenie: 20 Mar 2006, 18:26
Miejscowość: PŁOCK - Miasto seksu i biznesu
Pochwały: 59



Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez Libros 06 Kwi 2014, 22:04

No to napisz jak Ty to robisz bo ja póki co nie potrafię.
Mimo wielu prób zmian w konfigu, ustawieniach nie udało mi się nic pobrać tym DAM-em robiłem wszystko wg instrukcji czarno na białym i ... nici, IDM-a nie testowałem.
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37



Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez Garu 07 Kwi 2014, 02:10

Do pobierania plików stosuję wyszukiwarkę portable, która ma 12 krotne przyśpieszenie pobierania. To slim browser z portable.info. Do pobierania filmów z wbijam.pl, czy z YT, korzystam z ant video downloader, - taki dodatek do Firefoxa.
Już dawno temu przekonałem się, jak często exe i dll akceleratorów pobierania, są w konflikcie choćby z jakimś kodekiem XviD, czy robią błędy wykonywania danych.
Człowiek widzi rzeczy, jakimi są i oby to była prawda.
Awatar użytkownika
Garu
~user
 
Posty: 538
Dołączenie: 11 Kwi 2013, 14:52
Pochwały: 17



Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez Libros 07 Kwi 2014, 18:39

Czyli dodatki do FF, Chrome lepsze od zewnętrznych programów tak ?
Mogę wypróbować jak są godne polecenia.

A wydawałoby się, że jest dokładnie odwrotnie, wiele z tych menedżerów oferuje jeszcze znacznie szybsze pobieranie bo nawet 20x i więcej.
To jednak być może wiąże się już z prędkością danego łącza i odpowiednią konfiguracją w programie.

Konfliktów to żadnych nie miałem, czy błędów. Po prostu NIC zupełnie nic nie chce ruszyć. Tak wygląda jakbym może o czymś zapominał grzebiąc w opcjach - jak myślicie ? Jak wklejam url np. to ściąga się jałowy plik, zamiast poprawnego, moduł w DAM powinien sam lub po refreshu strony wychwycić ten url czy exe.
Libros
~user
 
Posty: 81
Dołączenie: 20 Kwi 2012, 18:37



Szukam porządnego menedżera pobierania plików

Postprzez aktywny27 09 Kwi 2014, 13:41

ja mam zainstalowany slimbrowser i czy coś trzeba w niej zmienić żeby lepiej pobierała pliki
aktywny27
~user
 
Posty: 352
Dołączenie: 25 Sty 2012, 19:58




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 24 gości