• Ogłoszenie:

Kopiowanie nazwy plików txt

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Kopiowanie nazwy plików txt

Postprzez gulek 03 Gru 2012, 18:49

reklama
Witam, mam pewien problem i nie wiem za bardzo jak sobie z nim poradzić. Otóż mam folder z kilkoma tysiącami plików TXT i zadanie polega na tym, aby skopiować nazwę pojedynczego pliku TXT i wkleić do jego zawartości najlepiej w pierwszej linii. Oczywiście nie tracąc zawartości pliku TXT.
Potrzebował bym jakiś program, skrypt czy coś bo by to zrobiło szybko i sprawnie, bo plików na prawdę jest dużo. Ma ktoś jakiś pomysł?
Awatar użytkownika
gulek
~user
 
Posty: 760
Dołączenie: 16 Lis 2006, 01:00
Miejscowość: Świebodzin
Pochwały: 26



Kopiowanie nazwy plików txt

Postprzez mag3333 03 Gru 2012, 22:31

az specjalnie zalozylem konto na forum ;)
Specjalnie dla Ciebie klepnalem :) bo az zal nie pomoc :) tylko ze dopisuje chyba z rozszerzeniem, jakbys nie chcial z rozszerzeniem to daj znac na mag19883(at)wp.pl

http://www.sendspace.com/file/lqgbpv

pro forma (at)==@ ;)

#down

zaleta "dedykowanego oprogramowania" ;) polecam się na przyszłość :) znaczy zadowolony z działania tak? :) to git :) :banan:

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowany przez mag3333, 03 Gru 2012, 23:22, edytowano w sumie 1 raz
mag3333
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 03 Gru 2012, 22:03
Pochwały: 1



Kopiowanie nazwy plików txt

Postprzez gulek 03 Gru 2012, 23:15

Dzięki Tobie zaoszczędziłem wiele godzin. Rozkminiłem sposób z programem tasker, ale ten o wiele poręczniejszy.
Wielkie dzięki!!! Wiszę flaszkę ;)
Awatar użytkownika
gulek
~user
 
Posty: 760
Dołączenie: 16 Lis 2006, 01:00
Miejscowość: Świebodzin
Pochwały: 26




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 30 gości