• Ogłoszenie:

Program dvdstyler - błąd przy nagrywaniu

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program dvdstyler - błąd przy nagrywaniu

Postprzez kamiledi15 31 Sie 2012, 20:04

reklama
Używam tego programu dvdstyler, żeby nagrać rodzinne filmy na płytę. Dotąd używałem go bez żadnych problemów, ale z tym nagraniem mam problem. Pasek postępu dochodzi do połowy, a potem nagle wywala błąd:
ERR: Cannot infer pts for VOBU if there is no audio or video and it is the
ERR: first VOBU.
Niepowodzenie

Oto cała treść:
http://wklej.org/id/822359/
Jest tam kilka komunikatów WARN (wklejonych w powyższym linku), ale nic z nich nie rozumiem, mógłby ktoś wytłumaczyć, o co chodzi?
Podobno tak się dzieje, kiedy jakość dźwięku i wideo jest ustawiona jako ,,kopia", ale sprawdziłem i u mnie jest ustawione na standardową rozdzielczość 720x576, a w audio: AC3 48kHz. O co może chodzić? I skąd mam wiedzieć, który film powoduje błąd, bo trochę ich jest?
Treść komunikatu sugeruje, że mam film, w którym nie ma dźwięku lub obrazu, ale wszystkie działają normalnie. Komunikaty w ,,Warnach" sugerują, że coś jest nie tak z dźwiękiem i mam to ,,zremultipleksować", ale jak? Czy dobrze mi się zdaje, że problem jest z plikiem o nazwie ,,urodziny taty"?
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1



Program dvdstyler - błąd przy nagrywaniu

Postprzez placebo 09 Wrz 2012, 04:50

Fajny program też go używam :)

Może problem jest na 64 bitowym systemie? A może pliki z muzyką, którą dodałeś do zdjęć / filmu mają jakiś "dziwny" format pliku? Nie pamiętam dokładnie, ale być może z jakimiś typami DVDStyler ma problem. Z mp3 na pewno działa.
Awatar użytkownika
placebo
~user
 
Posty: 85
Dołączenie: 02 Lis 2007, 13:02



Program dvdstyler - błąd przy nagrywaniu

Postprzez kamiledi15 09 Wrz 2012, 12:54

Już sobie poradziłem. Okazało się, że to jeden z filmów powoduje błąd, skleiłem go z drugim i się nagrało. Nie wiem, o co chodziło.
kamiledi15
~user
 
Posty: 448
Dołączenie: 06 Sty 2006, 23:24
Pochwały: 1




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: hunain333 oraz 42 gości