• Ogłoszenie:

Problemy z firefoxem nie zapisuje historii

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Problemy z firefoxem nie zapisuje historii

Postprzez argun 17 Maj 2012, 10:39

reklama
Witam
Od najnowszej aktualizacji mam problemy z FF nie działa jak trzeba - dawniej.Pomimo ,ze zmieniam ustawienia - żeby zapamiętywał karty i je wczytywał po ponownym uruchomieniu kompa już tego nie robi.
Podobnie z zakładkami dodałem są a następnie po restarcie znikają,nie zachowuje historii a ma włączone zapamiętywanie .Stare zakładki potracili ikonki ,paski dodatków tez znikają.
Ponadto czasem sam się zamyka jak wchodzę na niektóre linki.OCB?
Pzdr
Awatar użytkownika
argun
~user
 
Posty: 104
Dołączenie: 19 Paź 2006, 10:31



Problemy z firefoxem nie zapisuje historii

Postprzez bladi1492 19 Maj 2012, 14:12

Czy inne przeglądarki działają poprawnie ? Jak i przeskanuj cały system w poszukiwaniach wirusa, i czy przeinstalowywałeś przeglądarkę ?
"Nie rozmawiaj z idiotą bo najpierw zniżysz się do jego poziomu a potem on pobije Cię doświadczeniem..."
Awatar użytkownika
bladi1492
~user
 
Posty: 695
Dołączenie: 12 Cze 2007, 11:00
Miejscowość: Cybinka-Słubice
Pochwały: 51



Problemy z firefoxem nie zapisuje historii

Postprzez argun 19 Maj 2012, 15:19

Zmieniłem antyvira i już jest ok w ogóle dziwnie było (używałem pakiet Eset'a ) jak wchodziłem do jego folderu zamykało okno jak wyszukiwałem w przeglądarce zamykało przeglądarkę... Folderu wciąż nie mogę usunąć pisze ,że nie mam uprawnień... odinstalowałem dzieki Total Uinstall inaczej nie dało rady :(
Awatar użytkownika
argun
~user
 
Posty: 104
Dołączenie: 19 Paź 2006, 10:31




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 23 gości