• Ogłoszenie:

Jdownloader rejestracja konta premium

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Jdownloader rejestracja konta premium

Postprzez kaczy1357 23 Lut 2012, 20:07

reklama
Witam wszystkich Jeśli okaże się że pytanie zadaje nie tam gdzie trzeba to proszę o wyrozumiałość ponieważ mam już parę lat na karku i nie do końca się w tym wszystkim wyznaję Chcąc przyspieszyć transfer przy ściąganiu plików wykupiłem sms-em konto premium na rapidshare.Otrzymałem sms-a zwrotnego z danymi do konta z informacją o konieczności zalogowania się na rapidshare.com .I teraz jeśli dobrze rozumiem aby móc się zalogowac najpierw muszę się zarejestrować klikam na register pokazuje się okienko z polami do wypełnienia po wypełnieniu zgodnie z tym co mam w sms-sie czyli login i password oraz e mail wyskakuje komunikat podświetlony na czerwono ERROR
your username must not be a number(5fe32049) o co chodzi.Kurcze myślałe że mimo wieku poradzę sobie bez problemu ale jak zwykle coś jest nie tak nie mam już do tego nerwów.Pomóżcie. z góry dziękuję
Już wiem po wklejeniu do google tłumacz tylko teraz jesli w sms-ie otrzymałem info LOGIN(sześć cyfr) PASSWORD( kombinacja cyfr i liter) i teraz nie wiem co wpisać w pole user name bo login z sms-a to sześć cyfr o co kaman
kaczy1357
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 23 Lut 2012, 19:09



Jdownloader rejestracja konta premium

Postprzez eisu 23 Lut 2012, 21:39

login w rs sklada sie z cyfr zas haslo z cyfr i liter
napisales ze zasysasz jdownloaderem .... wcale nie musisz wchodzic na strone rs mozesz zalogowac sie za pomoca tego programu..
otwierasz j downloader klikasz premium a dalej lecisz ze screnow :P

Image
po kliku na dodaj konto wyswietli Ci sie takie okno
Image
wpisujesz kolejno login i haslo klikasz ok i po wszystkim
Image
Awatar użytkownika
eisu
~user
 
Posty: 1451
Dołączenie: 02 Sty 2007, 01:32
Miejscowość: Bliżyn / Stratford upon Avon UK
Pochwały: 33



Jdownloader rejestracja konta premium

Postprzez kaczy1357 24 Lut 2012, 13:13

Dzięki na razie jestem w pracy ale jak wrócę to sprawdzę
kaczy1357
~user
 
Posty: 2
Dołączenie: 23 Lut 2012, 19:09



Jdownloader rejestracja konta premium

Postprzez Neo 26 Lut 2012, 11:12

Albo inaczej, wchodzisz w zakładkę Ustawienia > Wtyczki i dodatki > Serwisy i Konta Premium > Konta i w tym okienku co Ci się pojawi (po prawej stronie) klikasz na opcję dodaj konto, z zakładki serwisy wybierasz serwis jaki Cię interesuje (możesz też klikając na tą zakładkę kliknąć literę i od razu wyszuka Ci serwisu). Po tych czynnościach które wykonasz wprowadzasz Login i hasło, i klikasz na OK. Konto premium pojawi Ci się na liście, po tym wszystkim musisz odświeżyć konto klikając prawym przyciskiem myszy i wybierając opcję Odśwież konto. :) A później to ściągasz, rzeczy na koncie premium.
Pozdrawiam/Best Regards Jarek.

„Dobrze widzi się tylko sercem. Najważniejsze jest niewidoczne dla oczu.”
Awatar użytkownika
Neo
~user
 
Posty: 85
Dołączenie: 23 Sty 2005, 16:42
Miejscowość: Olsztyn
Pochwały: 9




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 33 gości