• Ogłoszenie:

Program expressivo - znaczek w folderze

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program expressivo - znaczek w folderze

Postprzez Tomasz 08 Sty 2012, 20:33

reklama
Witam.

Mam drobny kłopot z pojawiającą się ikonką programu Expressivo w folderze. Proszę spójrzcie na obrazek poniżej.
Image
Jest to folder z filmami. W każdym folderze jest film, okładka z filmu i plik mp3 o nazwie recenzja. Plik o nazwie recenzja jest to nic innego jak opis filmu który został zapisany do mp3 w programie Expressivo. Kiedy klikam na plik mp3 to po odsłuchaniu zawartości pliku pojawia mi się w folderze taki znaczek jak widzicie to w folderze Manna (2008) Trochę mnie to denerwuje bo zasłania mi on okładkę filmu i chcący dowiedzieć się jaki to film muszę wejść do środka folderu i zerknąć na okładkę. Jest to niewygodne, ponieważ lepiej popatrzeć miniaturki okładek w filmie bezpośrednio bez wchodzenia w folder tak jak np: film Świnki, Zgorszenie Publiczne.

Pytanie. Czy ktoś wie jak co zrobić aby po odsłuchaniu pliku mp3 nie pojawiał się ten znaczek programu ?
Czas zmienia ludzi
Awatar użytkownika
Tomasz
 
Posty: 574
Dołączenie: 05 Lut 2004, 12:02
Miejscowość: Limanowa
Pochwały: 7



Program expressivo - znaczek w folderze

Postprzez Thunderas 10 Sty 2012, 16:10

Tomasz napisał(a):Czy ktoś wie jak co zrobić aby po odsłuchaniu pliku mp3 nie pojawiał się ten znaczek programu ?

A czy w folderze nie pojawia sie przypadkiem plik
Kod: Zaznacz wszystko
desktop.ini

Wklej jego zawartość będzie wiadomo czy expressivo zmienia plik,lub wogóle go generuje.
Proc: AMD FX 4300 Quad Core 3.8 GHz
Ram:16 GB DDR3 Zasilacz: OCZ ModXStream Pro 500w
Płyta główna: Gigabyte 78LMT-USB3 Grafika:ASUS Radeon RX 580 4GB
Dysk 1 WD Caviar Green WD5000AADS 500 Gb
Dysk 2 SSD Sandisk cruzer edge 60 gb
Dysk 3 Seagate Pipeline HD.2 ST3500312CS 500 GB
Awatar użytkownika
Thunderas
~user
 
Posty: 2742
Dołączenie: 18 Lis 2005, 11:53
Miejscowość: Redditch
Pochwały: 141




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 25 gości