• Ogłoszenie:

Program do odtwarzania filmow.

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do odtwarzania filmow.

Postprzez mokaka 17 Cze 2011, 19:14

reklama
Czy mogloby mi ktos polecic jakis dobry odtwarzac filmow? Bo przetestowalam juz pare, ale zaden nie spelnia moich wymagan : /
AllPlayer ladnie odwatarza, ale ucina mi filmy jak biore FullScreen (mam okran 1366/768 i przycina mi z gory film, mimo ustawienia Fit the box size to film size).
KMKPlayer odtwarza mi dobrze w fuul screen, ale nie wyraznie, widac piksele na napisach i filmie.
SubEdit w ogole mi nie dziala, wyskakuje blad.
W VLC Media Player nie jestem w stanie znalezc sposobu na wrzucenie napisow.
W Media Player Classic widac piksele.
Real Player podobna jakosc.

Ogolnie to marzy mi sie ogladanie filmu w minimum jakosci takiej jak VLC Player, badz AllPlayer, z mozliwoscia napisow i bez przycinania filmu z jakiejkolwiek strony. Ma ktos jakies propozycje? ; ) Albo pomoże rozwiazac problem z VLC lub AllPlayerem? : )
Pozdrawiam.

Ok, juz rozwiazalam problem : ) Ogarnelam napisy w VLC bez krzaczkow, a o tym zapomnialam wspomniec w poprzednim/tym poscie, ze chodzilo mi o krzaczki w VLC : P

Niestety musze wznowic poszukiwania jednak, bo opcja najmniejszych napisow w VLC nie dziala nie wiadomo czemu, a duze mi nie pasuja. No coz, nadal szukam idealnego rozwiazania i czekam na odpowiedzi.
mokaka
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 29 Wrz 2010, 12:45



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez Bezowy 17 Cze 2011, 21:41

Intel I7 930/1366 Asus P6T SE, 6x 2048 OCZ Blade ,Saphire Radeon 5870, Silverstone 850w,Benq G2420HD & LG L226W 4x SAMSUNG 1TB SATA 3,5" HD103SJ - Raid 0. Sprzedam Kilo Kartofli sciana. Odplynalem w Rift[Whitefall] Nie pomagam przez PW!
Awatar użytkownika
Bezowy
~user
 
Posty: 1297
Dołączenie: 19 Wrz 2006, 17:11
Miejscowość: Eriador
Pochwały: 91



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez lukjan 18 Cze 2011, 13:05

ja mam kmplayer 3 i dobrze wszystko odtwarza. widze, ze ty nie
Łukasz Janik
lukjan
~user
 
Posty: 383
Dołączenie: 27 Sty 2004, 10:33
Miejscowość: Tychy
Pochwały: 2



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez Sh@m@N 18 Cze 2011, 14:48

A ja z innej beczki:

1. w Allplayer istnieją opcje obrazu - panscan / aspect ratio. Nie będzie obcinania pasków. Czasami taki "pasek" to efekt n-ty raz instalowanych kodeków.
2. W VLC istnieje opcja obraz - ścieżka napisów. Da się wyświetlić.
3. W każdym z programów istnieją opcje dopasowujące jakość obrazu do upodobań.

Czyli - wystarczy ustawić, a nie instalować kolejny supahipadoopa program, który ma interfejs w ecru, zamiast w kremowym.
道可道﹐非常道;名可名,非常名。人之性、惡;其善,偽也。
Wyrzucając stare graty zastanawiam się, co z nich zrobiłby chińczyk. I w końcu ich nie wyrzucam, tylko próbuję to zrobić.
Awatar użytkownika
Sh@m@N
~user
 
Posty: 1235
Dołączenie: 16 Wrz 2009, 16:52
Pochwały: 101



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez mokaka 16 Gru 2011, 20:10

W VLC juz znalazlam sposob na napisy, w sumie jak pamietam chwile po tym jak napisalam temat i jak dla mnie najlepiej sie sprawuje.
Shaman zaskocze Cie - wpadłam na ten pomysl, ze jest cos takiego jak ustawienia i (o dziwo!) probowalam ustawic wedlug wlasnych upodoban obraz. Nie jestem ekspertem od ustawien, w KMK Player mam obszerne menu po angielsku i ciezko polapac mi sie jak sobie ustawic, zeby bylo dobrze i nie spieprzyc czegos, wiec sobie odpuscilam.
Napisalam, ze korzystam z VLC. Owszem, jest dobrze, ale chcialabym aby obrac byl lepszej jakosci. Odnosze wrazenie, ze cos mi przycina obraz tez, ale moze to kwestia filmu, bo na jednym jest ok, a na drugim juz gorzej.
Przeczytalam gdzies, ze jak sie dobrze dopasuje ustawienia w KMPlayer to obraz jest "jak zyleta". Wie ktos jak to ustawic? Jak juz wie to prosze o dokladna zakladke, bo menu KMPlayer mnie przeraza. Znalazlam Level Control i to zaznaczylam, cokolwiek to znaczy, ale podobno poprawia. Gorzej z ustawieniem najlepszej jakosci Video. Gdzie to zaznaczyc, w ktorej zakladce? Pewnie gdzies w Video Processing, ale gdzie...? No i to nieszczesne dopasowanie do ekranu, jak to ustawic? Chcialabym powiekszyc obraz do maksimum, ale zeby nie przycinalo mi filmow, tak jak teraz KMPlayer to robi. Jak klikam full screen to przycina, to chyba jasne.
Pozdrawiam.
mokaka
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 29 Wrz 2010, 12:45



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez apg2312 17 Gru 2011, 07:40

IMHO najlepszy odtwarzacz, jaki istnieje. Po prostu ściągnij i sprawdź.
Media Player Classic Home Cinema
Adam

I have no right to ask this of any of you... but will you follow me...one last time ?

QuadCore Intel Core i7-6700K/Asus Z170 Pro Gaming/4x4GB Kingston HyperX Fury Black 2400/Gigabyte RTX 3060 VISION OC 12 GB/SSD Patriot VIPER VPN100 256GB M.2 PCIe x4 NVMe + SSD Plextor M6S 128GB SATA3 + Toshiba P300 1TBB/HL-DT-ST DVDRAM GH24NSB0/Philips 240V5QDSB/OCZ ZS 550W
Awatar użytkownika
apg2312
~user
 
Posty: 1308
Dołączenie: 29 Lip 2008, 20:09
Miejscowość: هورشاو
Pochwały: 85



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez MaTi 24 Gru 2011, 10:59

mokaka, spróbuj PotPlayer PL możliwe, że już przy nim zostaniesz, a wszystkie problemy znikną.

mokaka napisał(a):w KMK Player mam obszerne menu po angielsku i ciezko polapac mi sie jak sobie ustawic, zeby bylo dobrze i nie spieprzyc czegos, wiec sobie odpuscilam.
Nie KMK Player, tylko The KMPlayer i jest PL. Podczas pierwszego uruchomienia ustawiasz język PL ----> screen.

Spróbuj potplayera, jak nadal będzie coś nie tak, np. przycinanie o którym piszesz powyżej to widocznie brakuje kodeków i proponuje zainstalować: CCCP Kodeki
Awatar użytkownika
MaTi
@admin
 
Posty: 3620
Dołączenie: 31 Paź 2003, 14:22
Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
Pochwały: 206



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez (Teus) 26 Gru 2011, 02:25

A ja polecam Bsplayer`a, jeszcze na nim sie nie zawiodlem !
http://www.programosy.pl/program,bsplayer.html

Autor postu otrzymał pochwałę
| ACER ASPIRE 5740G-334G25Mn | Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 330 @ 2.13GHz | 4096 Ram DDR3 | ATI Mobility Radeon™ HD 5650 1GB DDR3@Biosmodded 700mhz/1050mhz. 1.05V, DirectX 11, Shader 5.0, Avivo | Hitachi 250 GB SATA II | Windows 7 Ultimate 64 PL |
Eset Smart Security 5|
Awatar użytkownika
(Teus)
~user
 
Posty: 1380
Dołączenie: 04 Wrz 2010, 09:46
Miejscowość: Tuntschendorf
Pochwały: 67



Program do odtwarzania filmow.

Postprzez mokaka 13 Sty 2012, 00:35

BSplayera mam, jakos mnie nie zachwyca.
KMK player to byla literowka, wiadomo przeciez o co chodzi. A co do ustawien jezyka to nie pamietam w ogole takiego okienka.
Poki co ogladam na VLC, jakos sie zadowalam. W wolnej chwili opatenuje KM z polskim i tego Pota.
Pozdrawiam :)
mokaka
~user
 
Posty: 17
Dołączenie: 29 Wrz 2010, 12:45




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 54 gości