• Ogłoszenie:

Program do diagnozowania kodeków w systemie windows 7 64 bit

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Program do diagnozowania kodeków w systemie windows 7 64 bit

Postprzez Rawer 14 Mar 2011, 18:15

reklama
Witam. Potrzebuję dobrego programu do diagnozowania zainstalowanych kodeków w systemie windows 7 64 bit. Nadmienię, że nie instalowałem żadnych zewnętrznych paczek kodeków czy filtrów, lecz chciałbym sprawdzić pozostałości po deinstalowanych programach. W necie znalazłem : Codec Tweak Tool - poza kilkoma pokazanymi kodekami wszystkie inne pozostają w win 7 64 bit ukryte, ( w innych systemach wszystkie są pokazywane ) więc to narzedzie odpada. Codec Snip- dosyć dobry, umożliwia usunięcie zepsutych kodeków, lecz nie pokazuje wszystkich. Wreszcie DSFMgr bardzo rozbudowany, kodeki są szczegółowo opisane, podzielone, oznaczone kolorami, lecz nie mogę znaleść żadnego opisu do tego programu wyjaśniającego zawiłości, zwłaszcza, że jest tylko w wersji anglojęzycznej. Więc jeśli ktoś zna jakiś dobry programik, działajacy poprawnie na windows 7 64 bit lub opis do DSFMgr byłbym wdzięczny za pomoc.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rawer
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 17 Sie 2010, 11:16



Program do diagnozowania kodeków w systemie windows 7 64 bit

Postprzez fluid 15 Mar 2011, 08:53

sprobuj gspot
http://www.headbands.com/gspot/
niby nie wspiera oficjalnie win 7 ale dziala pod viste wiec sprobuj pobawic sie z trybami zgodnosci

Autor postu otrzymał pochwałę
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947



Program do diagnozowania kodeków w systemie windows 7 64 bit

Postprzez Rawer 15 Mar 2011, 14:17

Dzięki fluid. Pokazał bez żadnych kłopotów większość kodeków lecz i tutaj mam podobny problem, gdyż nie za bardzo wiem co zrobić w przypadku kodeków zaznaczonych na czerwono i podpisanych Problem. Czy są do odinstalowania itp. Brakuje jednak polskiego menu, zwłaszcza gdy chce się zrobić porządek a nie tylko zobaczyć listę. Widać, że jednak nie ma chyba niczego z polskim interfejsem lub przynajmniej opisem.
Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Rawer
~user
 
Posty: 15
Dołączenie: 17 Sie 2010, 11:16



Program do diagnozowania kodeków w systemie windows 7 64 bit

Postprzez fluid 15 Mar 2011, 19:27

w ostatecznosci zainstaluj allplayer, wyslij sms za 3 zeta i skorzystaj z funkcji napraw - w przypadku burdelu w kodekach potrafi to automatycznie naprawic i nie raz uratuje tylek
Sprzedam zestaw perkusji do GUITAR HERO na x360 - chetni pisacna PW
Each EMO can suck my ballsack but one in particular...
NIE POMAGAM NA PW, CHCESZ POMOCY - PISZ NA FORUM W ODPOWIEDNIM TEMACIE
GalkaPL - nieważne jaki będzie twój nowy nick my ZAWSZE będziemy pamiętać własnie ten...
Awatar użytkownika
fluid
*mod
 
Posty: 14746
Dołączenie: 12 Gru 2004, 00:38
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 947




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości