• Ogłoszenie:

Jakim narzędziem odzyskać dane po formacie?

Wszystko na temat programów: skąd pobrać, instalacja, użytkowanie, problemy, poszukiwane programy.

Jakim narzędziem odzyskać dane po formacie?

Postprzez bobimpotent 23 Sty 2011, 12:39

reklama
****nięty brat sformatował jakiś czas swojego kompa bez wcześniejszego poinformowania mnie. oczywiście miałem u niego na dysku, cenne dla mnie, dane.
widze, ze nie usuwał partycji, jest jak poprzednio ale windowsa zainstalowal już na innej partycji niż wcześniej. Dysk ma 80gb, ponad 70gb stanowi jeszcze nie zajęte przez inne dane miejsce.

próbowałem PC Inspector File Recovery 4.5 oraz Active File Recovery 7.5.1.. jedynie w AFR znalazł pare folderów sprzed formatu oraz paredziesiąt mp3

kieruje zatem pytanie do specjalistów..

raz - czy istnieje w oógle mozliwosc odzyskania danych po formacie?
dwa - czy da rade zrobic to samemu za pomocą odpowiednich programów?
trzy - z jakiego programu korzystac?

dodam jeszcze tylko, że zależy mi głownie na pewnych samplach (próbkach) mp3, ktore sciagałem z pewnej stronki przez okres ponad roku.. i utrata tychże danych jest w stanie doprowadzic mnie do depresji

help!
bobimpotent
~user
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Sty 2011, 12:36



Jakim narzędziem odzyskać dane po formacie?

Postprzez Fireworkss 23 Sty 2011, 12:49

Wg. mnie najlepszym programem jest ten

http://www.easyrecovery.pl

Jedyna jego wada jest to, ze za pelna wer. trzeba zaplacic i to dosc duzo.

Autor postu otrzymał pochwałę
Ostatnio edytowany przez Fireworkss, 23 Sty 2011, 15:28, edytowano w sumie 1 raz
Choćbym kroczył ciemną doliną, zła się nie ulękne.
Awatar użytkownika
Fireworkss
~user
 
Posty: 984
Dołączenie: 08 Lis 2004, 19:56
Miejscowość: Warszawa
Pochwały: 24



Jakim narzędziem odzyskać dane po formacie?

Postprzez kliszka 23 Sty 2011, 12:59

GetDataBack bądź polski program StrongRecovery . Najlepszym programem do odzyskiwania utraconych danych jest EasyRecovery 6.21 Professional - niestety jest to program płatny :?

Autor postu otrzymał pochwałę
AMD Phenom II X4 955 Black Edit - AsRock 870 Extreme3 /AMD 870/ , HIS Radeon HD 6870 , Samsung 500GB 7200rpm 16MB cache SATA-II F3 , 4 GB RAM KINGSTON - HiperX DDR3 , bequiet! PurePower L7 430W 80+
System : Windows 7 Home Premium - 64
Awatar użytkownika
kliszka
~user
 
Posty: 493
Dołączenie: 06 Kwi 2010, 15:51
Pochwały: 38




Powróć do Programy

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 43 gości